@yakuzasto: #автосервісжитомир #ремонтавтожитомир #автодіагностика #автосервісжитомир

yakuza
yakuza
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 10:22:59 GMT
424893
4991
327
5072

Music

Download

Comments

mexanik132
Mexanik :
я міняю разом з маслом в турбіні!!!
2026-06-23 05:39:54
490
.ua656
Петрович UA :
Бажано до обіду, поки не так жарко!
2026-06-23 07:30:58
203
nsa_rut
NSA :
ще поки що чистий, значить ще рано міняти😂
2026-06-22 23:04:44
48
fastiv1980
ВІКТОР :
антифриз в цилиндрах ніколи не міняв і міняти його не треба просто доливайте час від часу по рівню
2026-06-23 12:56:37
21
kitaets69
Kitaets69 :
Раз в місяць. Й колодки тормозні маслом змазувати треба щоб не ржавіли.😏
2026-06-24 04:39:13
8
igoriki555
igorkio__08 :
За антифріз незнаю але пісок для фільтрації антифрізу краще поміняти а то дивний колір має антифріз
2026-06-24 19:37:34
1
.mike4444
MIKE4444 :
перевірити чи не втратив свої властивості і тільки тоді змінювати
2026-06-23 15:22:09
1
7up_shj
Їжачок :
минулого року міняв, механік сказав що почую як прийде час заміни 😂😂
2026-06-23 07:38:50
7
zhittytraktorista
🚜Життя тракториста🚜 :
То не антифриз, то компресія. Хтось забагато налив😁
2026-06-23 08:20:41
6
.leon.lion
Leonid :
Не міняй а доливай під зав'язку😁
2026-06-23 05:49:38
10
igor.olegovich_lviv
ПІДВЕЗУН•LVIV🚖 :
дві поділки, поршень вагітний😂
2026-06-23 19:31:47
0
pako_van
Pako_Van :
нащо? він чистий😁
2026-06-23 08:36:47
0
vitaliy6242
Vitaliy.che :
🤣🤣🤣🤣і підкажіть будь ласка скільки обертів робить фаркоп в хвилину😂😂😂
2026-06-23 17:47:53
0
ktres12
Uzurpator :
там рівень низький. долий трохи
2026-06-23 14:24:55
1
sergo777hot
Сергей :
я знаю компресию надо доливать каждый 5-7к 🤣
2026-06-22 19:54:53
22
vitaliy7951
домашні смаколики :
і раз на пробиту прокладку
2026-06-23 12:20:38
2
ryuras
Ромко :
а чого його міняти? він же чистий 😁
2026-06-23 15:00:24
2
maksimka.protiv.h
Maksimka protiv :
по цвету ещё не надо.вот когда эмульси будет,тогда уже можно задуматься над этим,но спешить не стоит.😂
2026-06-23 14:15:16
1
beauty_systems_ukraine
Beauty_Systems_Ukraine :
Та то нормально , менше бензу буде їсти 😁
2026-06-23 08:51:36
0
gendruk_
gendruk_ :
Я міняю разом із водою в піддоні
2026-06-23 07:41:47
1
fantamas89
Fantomas :
О я недавно міняв!))
2026-06-23 04:53:54
1
evgenij.osportgmail.com
Євген) мебляр :
не чіпайте, поки що норм😂
2026-06-23 04:10:45
1
sergepasechnick
Сергій :
2026-06-24 11:05:40
1
ds.avto.garazh
злий механік :
Як і шини- весна-осінь
2026-06-23 16:22:37
2
evgenijnovosellcev
женя :
Судя по цвету пока не парься еще походит ,но на зиму советую лучше поменять 😁
2026-06-23 13:44:32
3
To see more videos from user @yakuzasto, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About