@volosko_vova: @Antondevi #плиточник#рекомендації

Volosko Володька
Volosko Володька
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 10:32:01 GMT
88907
1278
36
294

Music

Download

Comments

pro_100_as0
€Андрюша$ :
Працювати не буде
2026-06-22 12:51:39
5
userh4fbc2tm39sashok
Саша Федик95 :
Гарантія яка на неї?
2026-06-22 10:59:15
3
user6100760588721
Роман Роман :
Кількість ват з квадратного метра?Та кількість тепла яке поглинається стіною?
2026-06-22 15:37:19
1
nblumen2
nblumen :
Підкажіть будь ласка , офіц спеціалістів DEVI в Києві , купити датчики з установкою
2026-06-22 16:38:45
0
userf9b1a55vvl
ДимКо :
2026-06-22 18:50:08
0
karatsyuba.romka
RomaKarasiuba :
Какая цена
2026-06-22 18:46:41
0
samokhin_sergej
Сергей Самохин/ Строительство :
МЫ 😁😁😁😁😁😂😂
2026-06-22 12:54:05
0
alter_air_denis
Опалення|Вентиляція|Денис :
Деві не кращий варіант 🤝
2026-06-22 16:24:46
0
user4881945928710
Іван Андрюк :
Так а далі
2026-06-22 10:47:58
0
sergeydordal
DORS SERGEY :
круто
2026-06-22 10:47:08
0
bogdan...vl
Bogdan...Vl :
В мене так зроблено. Працює чудово.
2026-06-22 11:47:25
4
user3841544456027
Кочан Вася :
чесно я жив на одній квартирі і там така була сушка чесно повна фігня😳😳😳
2026-06-22 10:55:21
8
mobile_serviceua
Ремонт Мобільних Телефонів :
Я вибачаюсь а чому не можна від теплої підлоги провести кабель ну якщо водяна підлога 😁
2026-06-22 14:51:28
0
serj1865
SERJ1865 :
Мега фіг ня
2026-06-22 13:36:12
1
artist4669
artist :
не забудьте вивести провід для сушарки , тому що мега нічого немає
2026-06-22 14:30:28
1
vlodko82
Vlodko :
таке собі рішення, стикався з таким, не сподобалося
2026-06-22 11:13:29
1
sashafen125
бобер :
Я одного не разумію навіщо гріти стіну
2026-06-22 15:31:31
0
user3857273860871
Андрій Лацик :
Привіт для цого так робити ?
2026-06-22 11:00:04
0
nikolay_p_i
Nikolay :
відкрив новость з запізненям 🤣🤣🤣🤣 давно робиться тим самим кабелем що і для підлоги років ще 10 назад робили 🤣🤣🤣👍👍
2026-06-22 12:11:35
0
aldrakonis
AL :
а як на стіну рушник повішати?)) тут таке собі ,як мені здається найкращий варіант у ванну це усе ж Електрична рушникосушка котра працює коли тобі треба
2026-06-22 12:31:20
0
enotik4.5.0
Енот 🦝 :
А фольгою не треба затягувати під низ,щоб тепло йшло на зовні тільки ,а не всю стіну гріло?
2026-06-22 12:50:21
1
dimkakop
КОП :
можна ще плівку гріючу покласти щоб не штробити. Легше і швидше
2026-06-22 13:11:29
0
To see more videos from user @volosko_vova, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About