Кількість ват з квадратного метра?Та кількість тепла яке поглинається стіною?
2026-06-22 15:37:19
1
nblumen :
Підкажіть будь ласка , офіц спеціалістів DEVI в Києві , купити датчики з установкою
2026-06-22 16:38:45
0
ДимКо :
2026-06-22 18:50:08
0
RomaKarasiuba :
Какая цена
2026-06-22 18:46:41
0
Сергей Самохин/ Строительство :
МЫ 😁😁😁😁😁😂😂
2026-06-22 12:54:05
0
Опалення|Вентиляція|Денис :
Деві не кращий варіант 🤝
2026-06-22 16:24:46
0
Іван Андрюк :
Так а далі
2026-06-22 10:47:58
0
DORS SERGEY :
круто
2026-06-22 10:47:08
0
Bogdan...Vl :
В мене так зроблено. Працює чудово.
2026-06-22 11:47:25
4
Кочан Вася :
чесно я жив на одній квартирі і там така була сушка чесно повна фігня😳😳😳
2026-06-22 10:55:21
8
Ремонт Мобільних Телефонів :
Я вибачаюсь а чому не можна від теплої підлоги провести кабель ну якщо водяна підлога 😁
2026-06-22 14:51:28
0
SERJ1865 :
Мега фіг ня
2026-06-22 13:36:12
1
artist :
не забудьте вивести провід для сушарки , тому що мега нічого немає
2026-06-22 14:30:28
1
Vlodko :
таке собі рішення, стикався з таким, не сподобалося
2026-06-22 11:13:29
1
бобер :
Я одного не разумію навіщо гріти стіну
2026-06-22 15:31:31
0
Андрій Лацик :
Привіт для цого так робити ?
2026-06-22 11:00:04
0
Nikolay :
відкрив новость з запізненям 🤣🤣🤣🤣 давно робиться тим самим кабелем що і для підлоги років ще 10 назад робили 🤣🤣🤣👍👍
2026-06-22 12:11:35
0
AL :
а як на стіну рушник повішати?)) тут таке собі ,як мені здається найкращий варіант у ванну це усе ж Електрична рушникосушка котра працює коли тобі треба
2026-06-22 12:31:20
0
Енот 🦝 :
А фольгою не треба затягувати під низ,щоб тепло йшло на зовні тільки ,а не всю стіну гріло?
2026-06-22 12:50:21
1
КОП :
можна ще плівку гріючу покласти щоб не штробити. Легше і швидше
2026-06-22 13:11:29
0
To see more videos from user @volosko_vova, please go to the Tikwm
homepage.