а що, минулі власники вже самі не виписуються і своїх малолітніх дітей не виписують? раніше дітей взагалі було проблематично виписати, тільки через "опіку"
2026-06-22 15:30:59
1
rieltortop_tiktok_Харків :
Вы молодец 💖
2026-06-22 16:03:56
2
user5608425719002 :
Даже дякую,ви перша хто це доносить до людей!Всього найкращого!
2026-06-24 07:38:13
0
Зоя Гречаная :
мабудь вишиванка допомогла
2026-06-25 09:12:10
0
Злотников Игоревичь :
Да да а можно выписать любого власника
2026-06-22 13:38:51
0
Людмила 🌿 :
🔥🔥🔥
2026-06-22 12:19:59
0
Инна :
🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️
2026-06-22 17:16:24
0
To see more videos from user @resiteksjqf, please go to the Tikwm
homepage.