@trojkast_podcast: Popularne polskie MMORPG powróciło do życia! Dodatkowo teraz dostępne jest za darmo. Graliście w Gloria Victis? #gry #mmorpg #mmo #gloriavictis #rpg
Gram już 3 dni i misję są strasznie monotonne ciągle te same misje i strasznie szybki system wbijania poziomów. Pierwszego dnia zobacYlem w głównym mieście gracza na 100 poziomie i myślałem ze ciagle gra od premiery i dlatego ma tak wysoki poziom. Dzisiaj wbiłem 50 a w grze mam 6h grania.
2026-06-22 17:26:51
2
Chmiedo :
Kupiłem kiedyś tą grę i po tyg zamknęli serwery …
2026-06-22 20:13:18
1
Vincent Eisenhöfer :
Nie ma sensu grać teraz w to gra została wykupiona przez zagraniczne studio które słynie z wykupowania martwych gier aby wsadzić tam 300 mikropłatności i zapomnieć o tytule
2026-06-23 01:58:56
0
UbM :
I znowu umrze po chwili
2026-06-22 14:42:40
1
Frodo0514 :
aaaaaa jest
2026-06-22 14:41:53
1
fortrall :
a gdzie to można znaleźć
2026-06-22 18:04:10
0
LUCEK :
przecież to jest całkowicie zepsute nawet postaci się nie da stworzyć takie lagi
2026-06-22 15:32:10
0
Mingo :
Czyli to coś jak Mordhau lub chivalry podłączane z mount and bladem?
2026-06-22 15:07:08
0
Magnus Sverrirson :
Fajnie się grało :)
2026-06-22 20:05:04
1
✨️PaTo - Gamer Paulcia ⚡️ :
Kurde już miałam nadzieję, że to jacyś Polanie…
2026-06-22 20:51:50
2
Jebaczov :
kiedyś kupiłem, na g2a. Steam cofnął mi zakup bo jakiś śmieszek sprzedał klucz za kradzione pieniądze
2026-06-22 19:12:18
0
sihzhzbznidjdb :
@☆budzyn☆ @Jan Ja @Szymon Bielski @antekniu @MikiMajster
2026-06-22 20:21:27
1
Aadjipo_ :
@Gregor
2026-06-22 16:00:23
0
To see more videos from user @trojkast_podcast, please go to the Tikwm
homepage.