Гарантія рік або 6000км пробігу в нормальних магазинах🫠
2026-06-22 11:53:59
13
denis :
В модулі вопше краще нічо не брать
2026-06-22 15:04:29
6
aleks :
А що з ним ?
2026-06-22 16:28:21
0
1 :
Купляв там мот і все ок з ним будо
2026-06-22 19:37:21
1
𝙉𝘼𝙕𝘼𝙍 :
але то не модуль виноваті по суті
2026-06-22 21:52:41
0
Rider :
сальник помпи?
2026-06-22 16:30:19
0
kiryl_300r :
В мене вог з модулю 13к пробігу і все чотко ні разу не лазив туди крім карба і модуль за ніяку зборку не відповідає Воджи лосі пощи ідуть в зборі з Китаю
2026-06-22 15:12:01
1
moto studio :
шось вог сховавсяа не альфи😅
2026-06-22 11:11:38
1
Микола :
😨
2026-06-22 15:50:08
1
moto studio :
😂😂😂
2026-06-22 11:07:34
1
To see more videos from user @tiomitch_, please go to the Tikwm
homepage.