@mf.automobili: AI sadržaj🤓 #fyp #viral #fypbalkan #bakaprase #balkan

MF Automobili
MF Automobili
Open In TikTok:
Region: HR
Monday 22 June 2026 11:22:39 GMT
60752
1587
34
481

Music

Download

Comments

dendza187
@𝐃𝐞𝐧𝐝𝐳𝐚𝟏𝟖𝟕 :
Ne sme quad se registruje kao traktor.
2026-06-25 23:29:10
26
dinokrslin
Dino Kršlin :
Smije samo ako nije registriran pod radno vozilo
2026-06-22 14:22:18
38
djole.226
Djole :
ako je registrovan na B sme a ako na F ne
2026-06-27 19:44:16
0
ackezz5
Aleksandar_33 :
A sto ste stali ti i audi
2026-06-25 03:27:22
2
savaaa.aa2
Savaaa.aa2 :
Zavisi dal je u B ili F kategoriji
2026-06-27 13:31:10
0
karlo_milke
Karlo Milić :
To nije presretač
2026-06-22 21:26:33
5
hamzaw115
Hamza :
U Njemačkoj smijete voziti quad na autocesti, ali samo ako vozilo u dokumentima ima upisanu maksimalnu brzinu veću od 60 km/h.
2026-06-22 15:19:43
19
zec3433
sas1 :
Da apsolutno, pogotovo ako je registriran kao zaprežno vozilo.
2026-06-23 05:49:26
3
ticak.m
Marijaa :
kvad ne služi i nije napravljen za autocestu i nemože ako je registriran kao traktor
2026-06-23 14:38:33
7
urosuki09
urosuki09 :
može al nije napravljen za to
2026-06-22 18:02:52
11
therandom1312
TheRandom :
Ne
2026-06-22 16:32:36
0
bblackman
BLACK_KING_1 :
Smije se voziti !!
2026-06-23 19:42:22
0
danijelfilipcic
👑Danijel Filipčić👑 :
ktc vrbovec
2026-06-22 15:01:36
1
igorborovec0
hogar strašni :
ne
2026-06-22 17:42:27
0
amelnadarevic1
Amel :
U njemackoj sam ja svoj vozio jer ima Abs i nema blokadu i T3B je
2026-06-22 16:54:06
7
idont.know744
Dr.Mr.Dzale :
Sme samo ako je teg nas B kategoriju i ako ne brzina koju dostize 80 , nisam sig, 60 mi je premalo
2026-06-22 16:00:58
3
vampidzo
vampidzo :
Vrbovec?
2026-06-24 15:28:48
0
samo.simee69
Mr.Sime :
nesmije jer je on mao traktor
2026-06-22 14:32:30
8
danieljovanovic93
❤️Daniel ❤️Lana ❤️ :
sme da se voze
2026-06-22 17:20:27
0
igor.igi3
Igor :
Ovo nije autocesta,nego brza cesta.
2026-06-22 17:03:30
2
jovan_ba_bolan
jovan_ba_bolan :
ako je kao traktor registrovan onda NE, a ako je registrovan kao vozilo i prelazi 80km/h moze
2026-06-22 16:55:03
1
15d011s
15d011š :
samo na bijele tablice na moto put i auto put
2026-06-27 10:55:58
0
spire85target
Spire85target :
A jel smije traktor na autoput?
2026-06-23 04:54:45
0
mali.darina
Jednostavno Dario 😘 :
Probaj u švici Po autoputu vozit Pa da vidis
2026-06-23 14:28:19
0
urosdza
uros :
sme sa belom tablicom a sa zelenom ne
2026-06-27 17:30:58
0
To see more videos from user @mf.automobili, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About