@kyiv24news: У Верховній Раді планують заборонити продаж енергетиків неповнолітнім. Купити їх можна буде лише з 18 років і з перевіркою віку. Штраф за порушення — до 17 тис. грн. Деталі у відео! #новинисьогодні #новини

КИЇВ24
КИЇВ24
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 11:23:05 GMT
704185
22283
2405
20574

Music

Download

Comments

yanuha30.09
Януха:)💓 :
ТА ЦЕ НЕ АЛКОГОЛЬ!!! У ЧОМУ СПРАВА?!!
2026-06-22 12:12:01
2192
gtlvth
skibidi hez :
тогда пусть и кофе с 18
2026-06-22 12:19:25
9859
sweeatmint
erqse.me :
лишь бы важными делами не заниматься
2026-06-22 13:20:37
2508
bubble3571
пузырёк :
мама мені сама купить
2026-06-22 11:46:40
4144
_fuckedup._14
f :
мг.. а кофе тоже с 18? Это же тот же кофеин 🙂🙂🙂
2026-06-22 12:09:35
974
pixelpasha
pixelpasha :
Давайте кофе,колу,чай с 18
2026-06-22 12:35:41
814
shadowdriver7
dark prince :
як на мене це не правильно
2026-06-22 11:51:08
238
user9156297241744
вигуки💜💚 :
зараз енергетики а завтра каву
2026-06-22 12:11:22
551
frenki_01
Просто_Саша :
Ну может так и правильно. Многые не понимают вреда от энергетика. А он хуже чем тоже пиво.
2026-06-22 15:27:50
6
mivka82
👾₊˚‧mivka‧˚₊👾 :
Як на мене це тупо, тому що якщо підліток розраховує свою норму кофеїну на день(тому що по факту в енергетиках поганого тільки багато цукру і кофеїну) і не перевищує його, ну або якщо п'є тільки десь раз на тиждень, нічого поганого для підлітка не буде, тому якщо їх не прям часто п'ють, для здоров'я нічого такого не буде🤷‍♀️
2026-06-22 12:35:15
17
dratulaaa5
Handy :
люди пьют энергетики чтоб показаться крутым тратя дохера денег на невкусную воду и не говорите мне что у каждого разный вкус. Да вкус разный но если дать человеку выбор между напитком который не энергетик но вкус один в один все ровно дети выберут энергетик
2026-06-22 13:01:58
13
user1816633314691
найкраща фанатка лени кіс 🫀🫶 :
Я не розумію дітей навіть дорослих які п'ють енергетик або будь-який алкоголь
2026-06-22 12:16:35
5
yuurixxx6
Yuurixxx :
тьотя люда все продасть
2026-06-22 12:31:46
6
stay25.03
☆нαуn☆ :
в комментариях считают что енергетики нечего плохого не делают 😑
2026-06-22 12:11:04
19
anonim_xuzi
𝙎𝙆𝙄𝙋𝙋𝙀𝙍 :
я вважаю що це повна фігня тому що це те саме як заборонити каву до 18 років все що шкідливого у енергетиках це цукор його там багато а кофеїн шкідливий лише у надмірній кількості на дорослу людину не більше 400 мл на добу для підлітка 12-18 років 150 мг кофеїну це як панка non stop 500 мл
2026-06-22 12:07:52
36
prodleks
prodleks :
тогда их никто покупать не будет
2026-06-22 11:52:34
43
whiteantagonistofficial
White Antagonist Memes :
усе правильно, база. дітям не треба таке пити до 18 років)
2026-06-22 14:09:37
5
user9711998087870
... :
не смейте
2026-06-22 11:55:35
10
nevexr0n
тгк: NEVEXR0N ENERGY LIFE :
А чому з 18? чому нз 16? На банці пише що НЕ БАЖАНО ПИТИ ЇЇ ДО 18 РОКІВ, а також є ліміт їхнього вживання на день через кофеїн який в них міститься.
2026-06-22 12:08:26
11
strayybullet0
strayybullet0 :
давайте тогда запретим продавать до 18 лет кофе
2026-06-22 12:08:30
23
To see more videos from user @kyiv24news, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About