3 хвилини, він ще по паркінгу катається місце вибирає😂
2026-06-22 16:01:28
119
Саня :
2026-06-22 12:58:37
14
Молодий Далекобійник :
часу немає а він ще місце вибирає 😅
2026-06-23 04:16:56
4
Zergiss :
там ще потім 1 годинку накидає тахограф. обов'язково менеджеру скажи це, що можна 11 їздити
2026-06-23 08:28:46
0
Vitalik3000 :
так там ж був паркінг скорше ти чого пропустив
2026-06-22 21:22:44
2
Дід Ігор :
Екстремал- везунчик 😂😂😂
2026-06-23 11:29:50
0
_za_r_ik_ :
В Америці заїхав на паркінг закрив зміну а місце можеш шукати тому що пауза не зривається якщо їхати до 5 миль в годину
2026-06-23 10:18:24
0
Александр Мостовой :
2026-06-22 21:50:06
1
Zloy_xaker :
а що буде якщо більше 10 голин
2026-06-23 07:31:06
1
Шишка💠 :
у меня постоянные превышения, инспекторы ещё ни разу ничего не сказали
2026-06-23 05:20:24
1
Moonki :
А що буде, як перевалити за денну норму їзди? Якісь штрафи чи що? Чому дальнобої так трясуться за цю норму? Ну проїхав ти на 5 хвилин довше, через трафік, то що буде?
2026-06-22 12:31:52
1
Kiryusha888 :
Что будет если привысить на условно 1-5 минут?
2026-06-22 23:53:17
1
thepowerdrome :
А от цікаво, а наскільки розповсюджені далекобійники, які перевозять вантажі по бездоріжжю, в Європі?
2026-06-22 12:18:15
1
ната :
Ну ти і екстремал
2026-06-22 12:03:49
1
Bifalt Ichi 🇺🇦 :
😻😻😻
2026-06-22 22:09:12
1
13 :
😂🔥
2026-06-22 13:09:25
0
To see more videos from user @m3lf1s, please go to the Tikwm
homepage.