хоч не накаркайте, бо з погодою таке, що фіг його поймеш цей рік. 😁
2026-06-22 20:05:10
8
Kovas2025 :
При Порошенко такого не було!
2026-06-22 21:35:49
3
user95790750347003 :
2026-06-22 13:01:11
5
Yliasyk# :
😂😂😂 20 разів на првторі😂😂😂 я уявила 👍👍👍🤣🤣🤣
2026-06-22 21:31:08
2
БрендаМихайлівна :
2026-06-22 15:54:16
3
ДЕД :
2026-06-22 18:41:38
2
🤍cloudy💙 :
2026-06-22 15:26:53
1
👑SHAMAN👑 :
відійди від сонця😂
2026-06-22 21:26:22
0
Ксенія :
Ржу 🤣🤣
2026-06-22 19:28:32
1
Віталій Тимінський :
прикинь а я це уявив
2026-06-22 19:28:58
0
🦋LANA🌺🐠 :
2026-06-22 19:07:47
0
ivantverd00 :
Хлопе , в мене таке було...На дворі липень , жара сорок ,а сніг валить як січні. Я пів дня маслав лопатою , відкидав сніг , думав ,що від жари здохну , але мав два ящика холодного пива . Воно мене і спасло...🤩🤪
2026-06-22 16:43:20
4
userzh5me8k7kx :
2026-06-22 19:33:36
1
Мишенятко) :
Красавчик😄 Після города підняв настрій на ура!!!
2026-06-22 18:43:55
2
Мишенятко) :
😂😂😂
2026-06-22 18:35:22
2
shurik :
😁😁😁
2026-06-22 18:41:38
1
Ігор Михайлович :
😂😂😂
2026-06-22 18:03:11
1
Саша Черный :
😂😂😂
2026-06-22 17:31:07
1
💙💛Наталія 💙💛 :
😂😂😂
2026-06-22 19:29:14
1
РАSHA :
😁😁😁
2026-06-22 21:21:10
1
Деда :
😂😂😂
2026-06-22 18:39:36
2
user1525594132742Александр :
😂
2026-06-22 19:46:32
1
To see more videos from user @malytaka, please go to the Tikwm
homepage.