@stellaaghenie: Cum minte un Berbec? ♈️ #astrologie #horoscop #zodiac #prognoza #stelar

Stella Aghenie
Stella Aghenie
Open In TikTok:
Region: MD
Monday 22 June 2026 12:10:38 GMT
41467
1893
117
432

Music

Download

Comments

user267595605
Vlad "dragul"!! :
Fals.berbecul nu minte
2026-06-22 13:56:36
63
cristinamanuelafo
Cristina :
Nui adevarat ,berbecii nu mint iti spun direct in fata ...
2026-06-23 04:47:42
15
florin.silvasan
Florin silvăsan :
Fallsss
2026-06-23 09:35:20
0
julie.ro
Iuliana.. :
berbecul nu iubeşte minciuna.
2026-06-23 02:57:22
34
remusalexa86
Remus Alexa :
Așa e noi nu arătăm ca suferim și punct
2026-06-22 21:10:56
14
feliciasandu345
Felicia Sandu :
gresit😂😂😂😂până și eu îmi cred minciunile și nu mă incirc
2026-06-23 08:14:37
3
samller.mabelle
Samller Mabelle :
Bernecul nu minte, Nu cunosti adevãratul Berbec
2026-06-23 04:09:02
13
olgarenchev3
Olga :
atâtea minciuni ca in videoul asta inca nu am auzit🤣🤣🤣
2026-06-23 08:52:05
10
s_ms87
Stefan :
pai daca asa si este, noi mereu suntem bine, dar.....
2026-06-22 14:43:22
6
marius.claudiu36
MARIUS Claudiu :
mă faci să plâng 🥺
2026-06-22 17:56:38
3
florin8940
Florin :
Sunt berbec 30.03.80 si îți spun atât, greșești
2026-06-23 10:37:15
5
zx10rkawasaki
uzzy cosmin :
berbecul te iubește repede te părăsește repede😂
2026-06-22 19:36:36
2
luminita.lataeanu
Luminita Lataeanu :
Berbecul nu minte este corect.
2026-06-23 07:04:39
4
ver29472828
🖤Vera❤️ :
Nustiu de ce dar nu vad ca berbecul sa minta plus el deteste acest lucru
2026-06-23 05:14:06
4
liudmilagradiste7
Miresmele grădinii :
Egzact!Dar,"minciuna"mi-a format caracterul..Nu îmi place să cer ajutor,nu imi place să cunoască toți...despre starea mea,pot să zic,se întâmplă foarte rar,doar celor dragi.Nu e un defect asta ,e firea unui om puternic, defapt asta e Berbecul❤️
2026-06-22 19:56:27
5
dumitru.bajora4
Dumitru Bajora :
și nu iubește trădarea
2026-06-22 20:54:42
3
user7819231803680
adrian :
de unde ai luat tu concluzia asta?
2026-06-22 20:52:31
2
dumitru.bajora4
Dumitru Bajora :
și nu m-am bazat pe nimeni niciodată
2026-06-22 20:55:12
2
user7618490881481
אדל ורו :
👍👍👍👍👍Da e corect
2026-06-22 17:31:41
1
dannyfay
Daniel Fe :
Aberezi domniță!🙈
2026-06-22 22:51:02
1
ion.mariana07
Ion Mariana :
E na eu am nevoie de ajutor și nui găsesc și normal ca trebuie sa fac singură
2026-06-23 01:14:19
1
userdgkjoinfbnfchhfv
Ştefan Cel Mare :
sunt berbec
2026-06-23 16:22:52
0
p608798
Olga vicol 29 :
Mă regăsesc 💯 procente.Chiar azi fetele mele îmi spun,mamă cum te simți.Eu le-am spus totul bine ca-n dubai.Și ele singure nu înțeleg de ce le spun așa.Eu buhnesc ca un vulcan odată în jumătate de an sau un an.Mereu zâmbesc glumesc și nu dau durerea pe față.❤️❤️❤️
2026-06-23 15:35:21
0
andreeaenache846
Anca :
Daaaaaa💪😂
2026-06-23 14:38:39
0
dy3653d4vh6v
Laurențiu :
nu prea minte eu sunt berbec dar nu-mi place să mint
2026-06-23 15:18:52
0
To see more videos from user @stellaaghenie, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About