Коли ти один, хочеться сімʼю, коли є сімʼя, хочеться бути одному
2026-06-24 05:00:48
307
Наталія Черемісова :
Ви не допускаєте що є люди щасливі на одинці? Дивно.
2026-06-24 15:50:21
11
Правда про ОСББ :
Сімʼя - це щастя. Саме тому я нещасний 😉
2026-06-23 20:48:22
108
Інна Інна :
СУПЕР СКАЗАНО ОДНОМУ ЖИТИ ЦЕ ФАНТАСТИКА
2026-06-24 08:32:23
31
Kate :
Якщо ми стільки втрачаємо - маємо не менше отримати. Інакше в цьому немає ніякого сенсу. Будь-який інвестор вам скаже, що якщо він вкладає, то для того, щоб отримати профіт. Якщо він витягнув назад навіть не менше, а те саме, що вклав - він вже втратив.
2026-06-24 06:31:05
30
OKSA :
Людині потрібна людина
2026-06-24 06:19:27
25
irina_21.12k1 :
Все по фактах сказали про батьківство
2026-06-23 17:55:40
69
Агрипина22001 :
у всього є свої + і -
2026-06-24 03:14:58
34
Roksa_na :
Я колись жила сама, це взагалі не весело😅
2026-06-24 11:49:14
2
Larissa :
Чудово живу і сама.Таке щастя як сім'я, вже пробували😳.Більше не хочеться.
2026-06-24 05:32:29
25
Раїса :
Яке розумне пояснення
Аплодую стоячи👏
Я зараз живу одна і все вірно я не хочу втрачати СПОКІЙ саме головне👍
2026-06-24 08:08:02
13
taan :
Будь яка палка має два кінця,,,,
2026-06-24 06:53:44
15
светлана :
самій скучно...
2026-06-24 04:23:18
4
userkszefzd2qk :
Ми нічого не втрачаємо, навпаки у нас з'явиляється колосальний досвід
2026-06-24 10:45:40
0
Ганна Крупа :
Діти те радість.
сім'я прекрасно.
2026-06-24 03:05:46
9
Анідава :
все вірно сказано.
2026-06-24 06:29:11
3
Катерина Мамай :
Мені для щастя потрібна моя донечка від коханого чоловіка 🥰
Чоловіки приходять і уходять, а любов до дитини - назавжди. Мій неспокій та фінансові затрати в сторону доньки - мені в радість 🥰
2026-06-23 23:53:03
7
Ігор Голдак :
люди живуть в парадоксах
2026-06-23 18:25:22
10
Марія :
Живу сама і задоволена, бо дуже дорого заплатила за " стосунки".
2026-06-24 08:34:57
3
Крісті :
чего????? Це тобі приснилося?
2026-06-24 10:28:54
0
user9421124619077 :
Дякуємо! Говоріть про це...Бо світ падає в прірву
2026-06-24 08:15:44
2
My life🔥 :
Дорого, цінно , не сумно і буває сумно і драйвово-це все про сімʼю і дітей . Готовність платити і віддавати прям 100%
2026-06-24 05:11:29
3
А тобі так треба ? :
Згідна
2026-06-23 23:11:16
3
VVV :
Правда👍
2026-06-24 05:08:23
3
Ольга🇺🇦 :
Дякую Вам це так вірно.
2026-06-24 05:51:11
3
To see more videos from user @balyuchi_temy, please go to the Tikwm
homepage.