@palach_tv: ☎️0️⃣9️⃣5️⃣8️⃣4️⃣8️⃣5️⃣0️⃣3️⃣8️⃣ Наклейки 90-х 😍 @Hobby 90x

TvPalach
TvPalach
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 12:37:41 GMT
314540
3503
129
2871

Music

Download

Comments

usergpmfw7wkpf
Бригада кривих шпателів :
Віддам за 10 к із дверима холодильника
2026-06-23 19:16:49
332
olezhkoborisyak
Олежко Борисяк :
В мене є така що за 20 000 , але вона наліплена на дверки стола . За 21 000 разом з дверками візьмете ?
2026-06-24 19:58:13
54
maksimakanaka
MacBook :
блять в мене саме така на холодильнику в бабці наклеєна😳
2026-06-25 13:11:27
3
kedes_andrii_1988
Андрій Кедесь :
А такі ціну мають?
2026-06-25 08:13:44
14
vados.27101987
VADOS :
Бля то я був колись міліонером
2026-06-24 11:41:47
28
mr.joke777
mr.joke777 :
у мене е перший номер Рембо із серії командо, яка буде ціна?
2026-06-25 16:20:52
0
user861217548214
БАЛОН :
є багато марок візьмеш
2026-06-25 14:35:26
0
dybrala5
ковальчук вкртуха :
в мене є 300 наклейок і ця є теж
2026-06-25 03:56:07
1
_aggressiveman_
Yura AggressiveGent :
В мене до цих пір пачка лежить.
2026-06-25 14:48:49
0
olehmaryniak65
Oleh Maryniak65 :
бля в мене є такий Шварц на старій шафі,що маю віддерати,не жартуйте
2026-06-24 19:30:41
7
monterinojek
Jek_Monterino :
а якщо наклеїна?
2026-06-25 16:04:05
0
shadow_of_freedom_
shadow of freedom :
це ж 13-й !!!!!!! я не вірю що він існує
2026-06-25 11:07:37
0
nezyman7
Назар Довганюк :
Оказається ми були всі багаті у дитинстві
2026-06-24 16:21:54
10
z7s7u7
z.s.u :
в мене є повна колекція дональд дак і турбо (але не всі), сам збирав в дитинстві на початку 90х
2026-06-25 02:53:18
1
vladislavpasichn
Владислав Павлович :
є така
2026-06-24 19:41:14
0
vladimir13fox
Владимир 🇺🇦💪 :
Хто купує. Ссилку можна?
2026-06-24 16:28:17
1
sport.sasha.goals
БородатийНерв🖕🏼 :
2026-06-23 16:26:44
7
fanat8508
Fanat :
есть неполная коллекция терминатор, сколько будет стоить
2026-06-25 09:58:50
0
james...barns
james barns :
куда там биток, надо было в наклейки вкладываться вот где валюта😄
2026-06-25 03:25:12
2
evgen_andruchkiv
Євген Андрушків :
яка ціна колекції повної турбо і бомбібом.
2026-06-24 17:23:49
0
yuriypryjmak
yuriypryjmak :
13 номер командо я так і не зустрів. Була заклеєна не одна книжечка але без 13
2026-06-25 09:44:18
2
kokosovo1
ESA :
та які там 20к за наліпку, вона майже у всіх була
2026-06-24 18:02:25
1
gnat7774
Dim@s :
даже у такому стані вони коштують 450-500 , це ти ше непогано вирвав
2026-06-24 10:40:43
0
vladislavdzuba7
Влад(:(:(: :
А двері схолодільника обліплені повністю😂😂😂😂😂💪
2026-06-24 09:22:04
4
ivan_56591
Ivan6869 :
Маю такий 2,5 к штук
2026-06-24 16:20:25
1
To see more videos from user @palach_tv, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About