Göncz Árpád az volt egy tiszteletre méltó köztársasági elnök volt.Ez az ember egy szégyen volt!!!
2026-06-22 19:28:58
38
🪽🕊️Pokerface🕊️🪽 :
Nem mondott le! Ezt kellett volna írnia május 31-ig. Arról beszél Frakcióvezető asszony❗️
2026-06-22 13:26:59
25
Veritas :
Fidesz egy Bűnszervezet és az is volt a kezdetektől! A gyáva féreg Orbán politika mögé bújva azt hitte bűntetlenül rabolhat a végtelenségig! Akik ebbe részt vettek azok bűnösök!!! A Teknővájó mindenkit belerángatott a bűnbe.. Beteg Barom …
2026-06-23 07:12:30
13
Marcsika_75 :
Nagyon ideje volt 👏👏🙏
2026-06-22 19:34:42
73
György Radvánszky :
Dehogy mondott le! Felolvasta mit kellett volna mondani. De nem tette ezt .
2026-06-22 13:23:44
17
rozsador :
A fidesz kormányzása alatt a harmadik Köztársasági elnöknek kell menni idő előtt! Azért ez gáz!!!
2026-06-22 19:07:53
19
🥊 :
nem mondott le csak ezt kellett volna tennie , ezt olvasta fel
2026-06-22 13:13:26
15
Hal-Világ Győr :
Végre A SZATYOR FING OKOSAN DÖNTÖT
2026-06-22 12:59:31
14
Amika :
Végre !!!!Gratulálok Péter 🥰
2026-06-23 02:00:18
44
csakiinka :
Sulyok írni sem tud, nem hogy megfogalmazni azt ami körülötte történt...
2026-06-22 16:44:40
82
user2386869163432 :
Nagyon helyes 🥰🥰
2026-06-22 17:09:44
57
🧚🌸Kata🇭🇺🇹🇷Bahar🌸🧚 :
Dehogy mondott le😂 ez arról szólt, hogy ha egy cseppnyi gerinc lenne benne ami nincs, akkor kb egy ilyen vallomással adta volna be a felmondását!☝️Hihetetlen hogy ennyire nem tudtok értelmezni magyar nyelvű mondatokat....😂
2026-06-22 19:47:49
55
Ancsi82 :
Nem mondott le!!
2026-06-22 13:11:39
7
CUKI :
Ezen nem kellett volna ennyit törpölni.
2026-06-22 17:35:12
36
Dr. Kovács Ernő :
DEHOGY MONOTT LE!!!😳😳
2026-06-22 13:38:54
5
user7782520128261 :
na helyes már csak egy út van a temető
2026-06-22 19:34:37
5
Azertis70 :
Kemény amúgy. orbán biztos pislogott.
Remélem már nem sokáig
2026-06-22 17:12:42
46
dyv1r4ay4n38 :
Na végre.
2026-06-22 19:10:26
11
Domonkos Sándor :
A következő,OV.? 25 èv fegyház! Hazaárulás,ès a magyar nemzet előre megfontolt szándékkal elkövetett megkárosítása! Segîtsek????
2026-06-22 15:41:48
48
Erika :
Ez a szetyor ging még mindig hazudik.. Ez emberileg egy senki.. K{ztárasági elnőkként egy szégyen!
2026-06-22 17:54:36
38
Luki-vill +36304251897 :
ma?
2026-06-22 13:04:00
6
To see more videos from user @babra7110, please go to the Tikwm
homepage.