@babra7110: #magyarpolitika #parlament #politica #politika #magyartiktok Sulyok Tamás nyúlt levélben lemondot vagy nem? 🤔

Klonka Barbi
Klonka Barbi
Open In TikTok:
Region: HU
Monday 22 June 2026 12:50:24 GMT
198898
6705
267
2196

Music

Download

Comments

gyngyi.huszr
Gyöngyi Huszár :
Na végre mért kellett ennyit gomdolkodni ..
2026-06-22 13:02:17
112
rita00003rita6
Rita :
Méltoság????? Egy rakas szar volt
2026-06-22 14:06:13
102
lendvaidani1
A Lendvai :
Éljen Magyar Pérer
2026-06-22 17:36:21
97
edi40983
Edi :
Ezaz végre ideje volt már
2026-06-22 19:09:28
39
zsolt.molnar8
Zsolt Molnar :
Göncz Árpád az volt egy tiszteletre méltó köztársasági elnök volt.Ez az ember egy szégyen volt!!!
2026-06-22 19:28:58
38
poker285
🪽🕊️Pokerface🕊️🪽 :
Nem mondott le! Ezt kellett volna írnia május 31-ig. Arról beszél Frakcióvezető asszony❗️
2026-06-22 13:26:59
25
veritas839
Veritas :
Fidesz egy Bűnszervezet és az is volt a kezdetektől! A gyáva féreg Orbán politika mögé bújva azt hitte bűntetlenül rabolhat a végtelenségig! Akik ebbe részt vettek azok bűnösök!!! A Teknővájó mindenkit belerángatott a bűnbe.. Beteg Barom …
2026-06-23 07:12:30
13
marcsimatyas745
Marcsika_75 :
Nagyon ideje volt 👏👏🙏
2026-06-22 19:34:42
73
irugyka
György Radvánszky :
Dehogy mondott le! Felolvasta mit kellett volna mondani. De nem tette ezt .
2026-06-22 13:23:44
17
rozsador
rozsador :
A fidesz kormányzása alatt a harmadik Köztársasági elnöknek kell menni idő előtt! Azért ez gáz!!!
2026-06-22 19:07:53
19
pakkpakk11
🥊 :
nem mondott le csak ezt kellett volna tennie , ezt olvasta fel
2026-06-22 13:13:26
15
halvilaggyor
Hal-Világ Győr :
Végre A SZATYOR FING OKOSAN DÖNTÖT
2026-06-22 12:59:31
14
amika98958
Amika :
Végre !!!!Gratulálok Péter 🥰
2026-06-23 02:00:18
44
csakiinka
csakiinka :
Sulyok írni sem tud, nem hogy megfogalmazni azt ami körülötte történt...
2026-06-22 16:44:40
82
user2386869163432
user2386869163432 :
Nagyon helyes 🥰🥰
2026-06-22 17:09:44
57
pupk335
🧚🌸Kata🇭🇺🇹🇷Bahar🌸🧚 :
Dehogy mondott le😂 ez arról szólt, hogy ha egy cseppnyi gerinc lenne benne ami nincs, akkor kb egy ilyen vallomással adta volna be a felmondását!☝️Hihetetlen hogy ennyire nem tudtok értelmezni magyar nyelvű mondatokat....😂
2026-06-22 19:47:49
55
dyz28usdqxgo
Ancsi82 :
Nem mondott le!!
2026-06-22 13:11:39
7
cuki631
CUKI :
Ezen nem kellett volna ennyit törpölni.
2026-06-22 17:35:12
36
arpad600
Dr. Kovács Ernő :
DEHOGY MONOTT LE!!!😳😳
2026-06-22 13:38:54
5
user7782520128261
user7782520128261 :
na helyes már csak egy út van a temető
2026-06-22 19:34:37
5
azertis70
Azertis70 :
Kemény amúgy. orbán biztos pislogott. Remélem már nem sokáig
2026-06-22 17:12:42
46
dyv1r4ay4n38
dyv1r4ay4n38 :
Na végre.
2026-06-22 19:10:26
11
sndordomonkos
Domonkos Sándor :
A következő,OV.? 25 èv fegyház! Hazaárulás,ès a magyar nemzet előre megfontolt szándékkal elkövetett megkárosítása! Segîtsek????
2026-06-22 15:41:48
48
erika651tapi
Erika :
Ez a szetyor ging még mindig hazudik.. Ez emberileg egy senki.. K{ztárasági elnőkként egy szégyen!
2026-06-22 17:54:36
38
lukivill
Luki-vill +36304251897 :
ma?
2026-06-22 13:04:00
6
To see more videos from user @babra7110, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About