@blueheavenbeach: Aș fi crezut că e logic dar sunt nevoit să fac acest clip ca să se înțeleagă ca nu e în regulă! #2026 #Romania #Horeca #Piscina #Terasa
unde e mai exact? sa stiu sa nu cumva sa vin acolo!
2026-06-22 20:09:46
1041
Vvaley :
faliment placut🤗
2026-06-22 17:29:14
102
razvanrzvvr :
vei mai avea clienți când vine iarna.
2026-06-22 14:10:47
273
user anonim :
Faliment plăcut. Ești un mare Antreprenor! Ești Husen
2026-06-23 18:20:02
652
deni🪽 :
o regulă destul de neplăcută, în rest oribil
2026-06-23 20:21:09
588
timotei7777_ :
În Germania intri cu apă și mâncare și e perfect normal. La noi parcă te controlează la vamă, nu la piscină.
2026-06-24 12:14:11
36
george0o0o0o0 :
cu ce drept oprești produsele alea????😳😳😳
2026-06-24 07:11:17
29
Alex Pop :
Succes sa fi tu doar cu angajati 👏
2026-06-22 20:01:37
27
Claudiu Feraru99 :
FALIMENT
2026-06-24 09:25:27
94
Manuela Livint531 :
Nu e obligat nimeni sa cumpere de la voi o apa care e 3 lei si o dati cu 15 lei !
2026-06-24 11:13:50
10
Diana :
In Germania plătești și intri și cu geanta frigorifica. 🤗
2026-06-24 13:46:27
10
Andy :
Poti accepta o apa la 500 ml.
Daca era apa la 2 L era alta discutie.
Sunt copii care nu isi permit consumatie.
Poate au un sandwich de acasa.
2026-06-24 19:32:11
73
Doar Eu905 :
atunci fa intrarea gratuita si consumatie obigatorie
2026-06-24 17:13:27
12
c :
Pai platesti intrarea la piscina deja
2026-06-24 13:02:51
5
I. Valentin :
Așa este peste tot în România! Vă salut din Austria unde intrarea costă 5€ și pot intra chiar și cu lada frigorifică. 🫡
2026-06-24 14:59:32
9
B_Sorin :
Unde se afla ? Sa stiu sa nu vin 🤭 Daca mergeam la restaurant intelegeam regula cu gustari/bauturi, dar sa imi spui ca eu si familia mea putem consuma doar ce ai tu de vanzare.....
2026-06-24 12:37:24
6
Florinmarinofficial :
Doamne fereste , pai nicaieri in lumea asta la o piscina nu exista Asa ceva ca nu ai voie cu produse , ce treaba are restaurantul cu piscina 😂😂doamne fereste
2026-06-22 17:38:28
29
Ovidiu Panaintescu :
ba baiatule,asta e foame next level,va urez sa aveti succes cum are si litoralul romanesc 🤣👏👏
2026-06-22 17:35:38
252
Alexandra Lehadus :
Hai ca ai facut-o de oaie bine 🤣
2026-06-24 09:57:01
130
geopujop :
te salut, sper să mai ai maxim 6 clienți
2026-06-22 19:53:32
32
Diana C :
Mulțumesc pentru detalii!! M-ai vin niciodată !! 😁
2026-06-22 20:45:17
282
Apple User773642 :
Eu zic să nu mai mergem să aibe profit maxim
2026-06-22 19:55:05
48
To see more videos from user @blueheavenbeach, please go to the Tikwm
homepage.