@thetremba: twitch: thetremba #thetremba #тремба #трембіч

thetremba
thetremba
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 13:08:30 GMT
41079
1552
20
33

Music

Download

Comments

nectorin
Nictorin :
Я прям чую «єта другоє»
2026-06-22 22:47:27
42
c2stex
київський універ кібер емокору :
це трошки не так працює
2026-06-22 23:36:50
13
user7516228810753
Клод Мани :
ммм, згадується Рошен ...
2026-06-23 11:36:10
1
avianchik
Azaza viler :
Всерівно пепсі не куплю, повага колі!
2026-06-23 09:43:52
2
misha_krt
Misha.krt :
Ні, це не так.
2026-06-22 15:50:15
24
marsy2.0
marsy2.0 :
гроші пахнуть
2026-06-22 22:36:52
7
calsmoreking
CalsmoreKing :
на двох стільцях якось виходить
2026-06-22 14:06:22
33
user2277428181159
Сашко Сашкович :
це маячня, вони винні і багато чого винні
2026-06-22 13:20:41
38
jamesonreden
recently started :
Усе залежить від конкретного бізнесу. Якщо з російського ринку піде умовна Pepsi, для Росії це стане навіть плюсом (через можливості внутрішнього імпортозаміщення). А от якщо піде бізнес, який важко замінити — наприклад, виробники смартфонів чи автомобілів — тоді росії дійсно буде гірше. Тому мені байдуже, якщо якийсь бренд харчової промисловості чи ресторанна мережа залишається в росії
2026-06-22 20:15:41
9
userkm7wsfujc0
no name :
PepsiCo, не вийшла з рашки, і заводи Лейс, Пепсі і все інше там працює і приносить їм гроші, тому хейтити їхню продукцію тут цілком логічно, а взагалі в ідеалі то заборонити
2026-06-23 09:32:05
1
nokka_wokka
nokka_wokka🇺🇦 :
знаєте, так багато про що можна сказати. Он деякі артисти їздили купу років, то чого зараз мають через нас відмовлятися? це сюр. Якщо вони не допомогають напряму, то мають хоча б не заважати. І це стосується як брендів, так і інших сфер. І ми маємо право закликати інших, писати, пояснювати. Бо якщо замовкнемо, то всі просто забудуть. І так з кожним роком все більше тих, хто повертається або їде виступати. Якщо поширювати таку думку, то це зробить все лише гірше. Бо все більше людей буде думати " а навіщо я щось роблю, вони мені нічого не винні". І будуть вони і далі насолоджуватися життям, ніяк не відчуваючи наслідків своїх дій.
2026-06-23 01:11:42
2
__flag
Red :
Боже, притомна людина
2026-06-23 07:15:01
0
victor22042
Vic Tor :
так ніхто нікому не повинен,Філіп говорить як подвійні стандарти...Приклад: чому Макдональд може працювати, а Арістон-ні? хто це вирішує?
2026-06-23 09:17:37
0
sk1lov
Max :
На стрімі боявся випити Пепсі, хотів лише Кока колу ..
2026-06-23 01:41:47
0
ardodry
ArDoDrY :
🔥🔥🔥
2026-06-22 13:21:40
1
ardodry
ArDoDrY :
😂😂😂
2026-06-22 13:21:34
0
To see more videos from user @thetremba, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About