@a.serebrii: Щодо аварії на інженерних мережах водовідведення біля «Зеленого Мису» Інформуємо мешканців Громади про ситуацію, що склалася внаслідок аварії на інженерних мережах водовідведення біля «Зеленого Мису». Насамперед важливо зазначити: мережі, на яких сталася аварія, не належать і ніколи не перебували на балансі Фонтанської сільської ради. У цій ситуації ми мали два можливі шляхи. Перший - посилаючись на балансову належність мереж та відсутність юридичної відповідальності, не втручатися в ситуацію. Другий - діяти в інтересах мешканців громади та вжити всіх можливих заходів для ліквідації наслідків аварії. Ми обрали другий шлях. Від учора Фонтанська сільська рада працює над ліквідацією аварії та мінімізацією її наслідків. Сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками «Інфоксводоканалу», також підтримується комунікація з містом Одеса. Висловлюємо вдячність місту Одеса за надану помпу великої потужності та ДСНС України за оперативне надання додаткової помпи середньої потужності. Наразі план дій визначено, технічні рішення напрацьовано, роботи тривають. Просимо мешканців, які постраждали внаслідок аварії, поставитися до ситуації з розумінням та набратися терпіння. Усі залучені служби працюють над якнайшвидшим усуненням проблеми. Всі проблеми буде ліквідовано якомога швидше. Працюємо. Тримаємо ситуацію на контролі. #БезЦензури #АндрійСеребрій #Одеса #ФонтанськаОТГ #Фонтанка
Андрій Серебрій
Region: UA
Monday 22 June 2026 13:25:21 GMT
Music
Download
Comments
Borogan0809 :
Чи правильно я розумію, не маючи на своєму балансі дану каналізацію ФСР рішуче, за власні кошти, ремонтує «чужу власність»? Постає одне питання: Чому, на протязі останнього року, ФСР, знаючи про існування даної проблеми, не вирішила питання щодо оформлення даної мережі у власність ФСР? Тим самим не допустивши таких наслідків, які маємо на теперішній час. Погодьтесь, ліквідувався наслідків, жодним чином не вирішить проблему належності цієї мережі.
2026-06-22 19:19:32
5
Tuner :
потужно
2026-06-23 12:07:14
0
Стас :
Благодарим за помощь!
2026-06-24 12:22:10
0
HorseVibe :
Очень обидно, что владелец «Зеленого Мыса» Элли за все это время не предпринял никаких реальных мер. Вместо решений — лишь разговоры и бесконтрольное повышение членских взносов. А вам — огромное спасибо за то, что взяли ситуацию в свои руки и помогли жителям.
2026-06-23 06:43:05
7
ded panas :
гарний план . два відра медалей , за план.
2026-06-22 15:48:44
1
Наталья :
Фонтанкой с/с это не принадлежит и к городу также,все со стороны юридических услуг КП Надия,и Крупицам
2026-06-23 16:32:56
0
Нерухомість Одеса :
А що до того,що с.Світле 3 день без води ?!!!Тиждень є,2-3 немає!
2026-06-23 20:23:37
0
Сергій :
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2026-06-22 13:33:22
1
To see more videos from user @a.serebrii, please go to the Tikwm
homepage.