@roman_nestoruk:

ROMAN_NESTORUK
ROMAN_NESTORUK
Open In TikTok:
Region: CZ
Monday 22 June 2026 13:28:06 GMT
57396
1341
37
90

Music

Download

Comments

user9769987627874
user9769987627874 :
Хоче по англійськи, ту тікет пліз
2026-06-22 16:31:52
15
maximyashchuk4
Максим :
Ти зараз в Чехії?
2026-06-22 16:17:58
1
unzhakovserge_tatt
Unzhakovserge_tattoo :
брехня
2026-06-22 17:36:55
5
nadzarro98
Nadzarro :
є таке , і було від коли пртїхав
2026-06-22 19:42:46
0
oshiro_maru
Оширо Мару :
Бедняжка)
2026-06-23 15:35:15
0
rul72266
Rul7226 :
ти точно в полші працюєш
2026-06-22 15:06:57
1
a3471938
a :
2026-06-22 13:53:03
0
danyukandrij
danyukandrij :
Це брихня
2026-06-22 18:46:34
1
elektrofirma
🇺🇦Mihaly Rozgonyi🇩🇪 :
У мене теж була така ситуація , теж в Празі .
2026-06-22 20:42:40
1
yuriifilipchuk4
Бандера :
Так попав повір
2026-06-23 07:07:13
0
ihor.yanchuk94
Ihor Yanchuk :
ну я був Празі,все було добре
2026-06-22 19:43:48
1
yurapetrachkov2001
Юра Пeтрачков :
Я вже 6 років в празі
2026-06-23 03:42:26
0
user1587843982650
Олег Розумняк :
вже 6 років тут. ніразу такого не було!
2026-06-23 11:53:58
0
user4386985863113
Коля Макотяк :
і нідокого не звертався
2026-06-22 18:54:58
0
misha_25.02
Незламний :
чеський або англійську
2026-06-23 05:56:10
0
andrij.klitsun
rembo :
супер
2026-06-22 19:44:31
0
artem777980
Artem :
це брехня 2 роки живу в празі і ні разу такого випадку не було
2026-06-22 20:17:53
3
user5033275169426
Любов Колосовска :
То не правда 😅😅😅
2026-06-22 18:36:58
1
userpog67g6non
userpog67g6non :
а може касирка була Українка
2026-06-22 18:20:57
2
user9987575866552
user9987575866552 :
Таке саме було в аптеці, коли захворіла дитина , я включила перекладач, вона зразу відсунула телефон і сказала чеською звертатись 😡
2026-06-23 08:40:00
1
user9769987627874
user9769987627874 :
@user9769Хоче по англійськи, то кажи ту тікет пліз як не хоче пліз то нав або квіклі
2026-06-22 16:34:29
3
murzik6054
MURZIK :
Хці коупіт два лісткі на аутобус
2026-06-22 15:57:32
3
maxhavriliuk776
maxhavriliuk776 :
Я був говорив по польський і все було добре
2026-06-22 17:36:07
1
pavlo_soloviov
Pavlo Soloviov :
то на таку попал ,я жив працював в Чехії,боло добре навіть ідеально
2026-06-22 16:08:07
1
user8181376174909
Мирон Дацків :
а може вона мови не знає
2026-06-22 16:45:57
0
To see more videos from user @roman_nestoruk, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About