@edzibrey: #fyp #viral #рек #україна🇺🇦 #рекомендації

edzibrey
edzibrey
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 13:41:40 GMT
162464
20078
400
10593

Music

Download

Comments

kilarsi
К :
Я была на речке ровно 0 раз
2026-06-22 18:53:22
1626
user996867251
Kristina :
я тільки була тільки 1 раз на річці
2026-06-22 15:06:15
176
sweeqq67
🖤 :
я вчусь до 26 червня😭
2026-06-22 14:08:32
49
bogban_kozedub67
Bogdan_kozedub sigma67 :
Бля ряльно
2026-06-22 13:43:58
230
yanechka_23
Яна :
нууу... не все ще так погано, я в Польщі ще в школу ходжу
2026-06-22 20:50:17
32
dimka5_0_0
D.F😒 :
А я досі учусь в школі ще до 26 червня 😐🥲
2026-06-23 08:59:00
8
bogdanka671
★∞ :
ТА ВИ ЩО , Я ЩЕ ДО ШКОЛИ ХОДЖУ АЛООООООО 😒
2026-06-22 20:08:17
9
shadowhunter2362
shadowhunter2362 :
в мене школа тікі 26 червня закінчується
2026-06-23 11:13:27
5
300veronika200
🎄 :
Я до 26 июня учусь.
2026-06-23 15:25:15
5
olena_374
𝑂𝑙𝑒𝑛𝑎 🫧🌸🪷 :
А у мене др 🎂
2026-06-23 06:25:39
8
stray.kds.fan4
🧸👤TEDI⚽️🧸 :
а я до школи іще ходжу
2026-06-22 16:19:38
32
nvovk_01
Nikitulka_44🥊 :
Ще 8 днів до кінц місяця
2026-06-22 14:27:59
7
ilowkeyhateuuu
mrblockuGoogarue :
В репостиках котята💞
2026-06-23 00:15:04
52
user3270862095878
М/ж :
пиздец я два раза была на улице
2026-06-22 22:11:21
7
exsichek
Exsichek)) :
-1 місяц літі=-потужність
2026-06-23 05:04:41
5
danke4185
𝕙𝕚𝕚𝕚𝕚 ★ :
Капец
2026-06-22 13:45:53
37
mustvod
✞︎𝔹𝕦𝕝𝕝𝕖𝕥✞︎ :
я не проебав я уже 7 раз був на кар'єрі
2026-06-23 16:31:50
0
me.nettaa
✨ :
перший місяць літа пройобан а я ще в школі вчусь..
2026-06-23 08:20:59
0
ziper1ks
𝒁𝟏𝑷𝑬𝑹𝑹 :
Я ще в школі ////
2026-06-22 22:21:57
1
To see more videos from user @edzibrey, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About