@hoi_game: Did you miss this last week? A glimpse of what’s to come for the future of Hearts of Iron IV. Full teaser on YouTube👉 https://pdxint.at/43RpUfP WHAT is coming though?🤔 Guesses below👇 #hoi4 #heartsofironiv #grandstrategy

Hearts of Iron
Hearts of Iron
Open In TikTok:
Region: SE
Monday 22 June 2026 14:03:55 GMT
75085
6953
287
832

Music

Download

Comments

spensl01
SpenSL :
Niceee, new dlc for Guatemala and Salvadore
2026-06-22 14:25:47
1617
spin_ita
Spin :
Give us France, UK and USA reworks, PLEASE
2026-06-22 14:43:59
601
tymalt6
злой хохол :
Can you make the vanilla version better we can’t have shi man😭🙏
2026-06-22 21:57:07
0
giof0rchi0
Boro Talco :
I miss when games didn't need 294 DLCs to be complete... 🫩
2026-06-22 17:14:51
234
pawelx777
Paweł✟ :
we need us and uk rework
2026-06-22 14:22:01
312
kannot3r
Kannot3r :
когда dlc на танну Туву?
2026-06-22 19:46:07
9
denchik5460
denchik5460 :
Это все круто но можно пожалуйста оптимизацию сделать, а не добавлять кучу нового контента на движок 2009 года который не вытягивает все это.
2026-06-22 19:03:44
245
jagerbwoiii
Jäger :
Peru update when? Right guys ?
2026-06-22 21:03:45
2
plashka44
plashka :
это патч американского ВДВ, либо реворк Америки либо вдв
2026-06-22 15:08:54
72
last_ray0
FireFly :
Делать новую игру:nonononononononono Делать бесполезные и дорогие длс:yesyesyesyesyesyesyes
2026-06-22 19:49:49
32
_merk___
_Merk___ :
понизьте цены на ДЛС, бессовестно же
2026-06-22 19:10:27
52
jopanegra2287
князь вротобор :
а я спиратил длс
2026-06-22 20:58:45
17
artem.me52
Артем :
вроде бы уже нечиво добавлять но всё же добавляют
2026-06-22 18:56:20
5
retvu_57
Retvu :
Скорее всего рекорд США и новая система ВДВ десанта, не зря показали Американскую нашивку ВДВ.
2026-06-22 18:39:28
22
geoyak
Fun Tok :
Yeah ,New aircraft’s for Colombia
2026-06-22 21:06:16
1
pallalillasubordinale_
♰_𝕲𝖎𝖛𝖎𝖑𝖎𝖔_♰ :
what about a new map with nice new provinces??? Just like "Magna Europa" but better
2026-06-22 22:14:31
0
pkalalal0
pklakaka :
Its usa btw
2026-06-22 22:03:31
0
daniember3
Mr.Morale🇭🇺 :
another 49 dollars for like 3 focus trees
2026-06-22 17:10:13
97
wantuzjx4
wantuzjx :
добавьте угля Италии
2026-06-22 15:20:47
10
timoni36
хвалько :
день 4 добавьте ветку фокусов для джибути 🥰🥰🥰
2026-06-22 18:01:09
6
therealmrrevo
Revo :
We either need a MAJOR rework without DLC or hoi5 atp.
2026-06-22 21:10:01
8
aviatortipo
Ghoj Fashik :
Это конечно очень круто, как от спайса отойдëте цену на длс поменяйте
2026-06-22 16:18:36
8
opalakaci123
opalakaci :
another slop dlc as always probably
2026-06-22 19:18:25
8
To see more videos from user @hoi_game, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About