Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@hoi_game: Did you miss this last week? A glimpse of what’s to come for the future of Hearts of Iron IV. Full teaser on YouTube👉 https://pdxint.at/43RpUfP WHAT is coming though?🤔 Guesses below👇 #hoi4 #heartsofironiv #grandstrategy
Hearts of Iron
Open In TikTok:
Region: SE
Monday 22 June 2026 14:03:55 GMT
75085
6953
287
832
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.33MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.37MB
)
Watermark .mp4 (
0.42MB
)
Music .mp3
Comments
SpenSL :
Niceee, new dlc for Guatemala and Salvadore
2026-06-22 14:25:47
1617
Spin :
Give us France, UK and USA reworks, PLEASE
2026-06-22 14:43:59
601
злой хохол :
Can you make the vanilla version better we can’t have shi man😭🙏
2026-06-22 21:57:07
0
Boro Talco :
I miss when games didn't need 294 DLCs to be complete...
2026-06-22 17:14:51
234
Paweł✟ :
we need us and uk rework
2026-06-22 14:22:01
312
Kannot3r :
когда dlc на танну Туву?
2026-06-22 19:46:07
9
denchik5460 :
Это все круто но можно пожалуйста оптимизацию сделать, а не добавлять кучу нового контента на движок 2009 года который не вытягивает все это.
2026-06-22 19:03:44
245
Jäger :
Peru update when? Right guys ?
2026-06-22 21:03:45
2
plashka :
это патч американского ВДВ, либо реворк Америки либо вдв
2026-06-22 15:08:54
72
FireFly :
Делать новую игру:nonononononononono Делать бесполезные и дорогие длс:yesyesyesyesyesyesyes
2026-06-22 19:49:49
32
_Merk___ :
понизьте цены на ДЛС, бессовестно же
2026-06-22 19:10:27
52
князь вротобор :
а я спиратил длс
2026-06-22 20:58:45
17
Артем :
вроде бы уже нечиво добавлять но всё же добавляют
2026-06-22 18:56:20
5
Retvu :
Скорее всего рекорд США и новая система ВДВ десанта, не зря показали Американскую нашивку ВДВ.
2026-06-22 18:39:28
22
Fun Tok :
Yeah ,New aircraft’s for Colombia
2026-06-22 21:06:16
1
♰_𝕲𝖎𝖛𝖎𝖑𝖎𝖔_♰ :
what about a new map with nice new provinces??? Just like "Magna Europa" but better
2026-06-22 22:14:31
0
pklakaka :
Its usa btw
2026-06-22 22:03:31
0
Mr.Morale🇭🇺 :
another 49 dollars for like 3 focus trees
2026-06-22 17:10:13
97
wantuzjx :
добавьте угля Италии
2026-06-22 15:20:47
10
хвалько :
день 4 добавьте ветку фокусов для джибути 🥰🥰🥰
2026-06-22 18:01:09
6
Revo :
We either need a MAJOR rework without DLC or hoi5 atp.
2026-06-22 21:10:01
8
Ghoj Fashik :
Это конечно очень круто, как от спайса отойдëте цену на длс поменяйте
2026-06-22 16:18:36
8
opalakaci :
another slop dlc as always probably
2026-06-22 19:18:25
8
To see more videos from user @hoi_game, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Nuv (143)@nuv.energia #nuvenergia #nuvclipfy #clipfyleague
Obito&Rin🕊️ Satybaldievedit. #obitouchiha #rinnohara #anime #naruto #аниме
mi amiga la q quiere acaparar toda la atención #fypシ #curlyhair #trend
ven 🔥🐐
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy