@bolby_rockstar: Що думаєте щодо цієї ситуації?

bolby_rockstar
bolby_rockstar
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 14:13:37 GMT
53823
1196
94
118

Music

Download

Comments

2your_ok3
Your_OK :
в мене знайомий так пішов((((
2026-06-23 04:52:44
24
qwiutys
ALEX :
это правда. у меня была пневмания, тмпература 43. отвезли в больницу. после чего поехал дамой. условия такие, что в шортах и футболке, а на дворе минус один градус. и так целый месец.
2026-06-22 21:46:02
63
juli_leya
Юлія Савицька :
всіх кого знаю всі були з пневмонією,навіть знайомі знайомих всі були з пневмонією, постійно про це чую
2026-06-23 08:04:43
10
zheka_testesteron
Евгений |Тестостерон :
Да нечего там делать в армии
2026-06-23 04:25:20
24
yroslav456
Yaroslav :
Знаю особисто аналогічний випадок
2026-06-23 03:44:59
15
electro_makaronina
Ріта Руддик :
у мене чоловік на БЗВП рік тому теж захворів, лікувався сам
2026-06-23 08:17:30
0
pobert60
Vladimir :
кто такой ТЕЧІК!!
2026-06-23 05:50:47
3
vgoperemoga
Вго Перемога :
Я один з тих, кому пощастило.
2026-06-23 05:01:51
2
usereg2kd33m81
Бодя :
в мене знайомий так пішов((((
2026-06-23 10:35:56
0
user12271325371208
. :
а я сним знаком...
2026-06-23 08:41:30
1
s___190_
S. :
Жесть😒
2026-06-22 18:59:42
5
user2083316622138
Бадзьо :
течик це був?
2026-06-23 09:38:58
0
sty869
Єва+Мирон :
всі там температура40
2026-06-23 05:52:20
3
romanfushi
Пан Ромаускісс :
у багатьох пневмонія і всім плювати... жаль... ставлення погане до людей
2026-06-22 22:35:27
24
user0fre32o4sb
user0fre32o4sb :
проблема в тому що владі начхати на людей, ми ресурс!!!!!
2026-06-23 04:52:11
8
gyllenhaal20
Дже́йкоб Бе́нджамін Джилленгол :
Я так зрозумів що кожній чвстині таке відбувається ,тому що часто чув,і саме головне ніхто за це не відповідає
2026-06-23 03:37:56
10
fargo.0007
Fargo :
особисто 55+ під загрозою не впоратися з пневмоніею,бо імунітет вже ніякий
2026-06-23 03:59:27
6
etch0507
etch :
морозятся з пневмонію? ну такоє...
2026-06-22 22:15:55
5
velozoom
Ihor Pad :
На БЗВП толком лікування нема, дають стандартні таблетки і все. Щось краще купуй сам, але тебе не випустять в аптеку, бо ти ж потенційно втечеш. Якщо зранку видали зброю, а лікар з зброєю не приймає, залишити без нагляду не можна, колеги в цей час вже на занятті. Тому ходять з температурою на заняття поки вже не дійде до стану, коли керівництву стає страшно і воно тебе пошвидше в лікарню, щоб з себе відповідальність зняти. Під час лікування будуть нагадувати, що за велику кількість пропусків ти не пройдеш навчання і повернешся в частину, а потім повторно поїдеш і обов'язково в гірші умови. А не хворіти ту не можливо через велику кількість людей у закритому приміщенні.
2026-06-23 08:20:56
1
user5942805304759
ирина :
Якось ви весело про смерть людини розповидаете.
2026-06-23 07:50:14
0
stas69112
StAs :
піп..ець . виявляється хтось може летально захворіти на БЗВП . Шановні дома також можна захворіти з летальним наслідком, попасти в аварію чи якимось іншим чином піти в засвіти. То що не жити?
2026-06-23 08:30:52
1
ybraz
ybraz :
Бачу нічого не змінилося, в нас в 22 половина хворіла, не було навіть антибіотиків, про те щоб відправити людей в лікарню не було і мови… Якби не швидка реакція родичів і друзів які привезли ліки, то і в нас би були двохсоті ще навіть не доїхавши до фронту…
2026-06-23 08:13:45
0
toly_amba81
Анатолій :
Пневмонія на БЗВП то стандартна тема, нажаль
2026-06-23 08:14:47
0
yrkrk5052
Yr Krk :
Пневмонія в армії дуже часте явище
2026-06-23 07:49:11
2
vladislavgrigorch3
Владислав Григорч298 :
У нас на БЗВП, якщо щось не то ,так відразу на больнічку відправляли не тягнули резуну
2026-06-23 07:19:55
0
To see more videos from user @bolby_rockstar, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About