E ok… te poti plimba pe insula, unde nu e voie pe bicicleta.
2026-06-22 14:24:19
35
jgabriel shao :
ghost rider este ocupat cu dreapta la Carrefour
2026-06-23 12:47:12
23
paul_94 :
unde sa vină?
2026-06-25 18:49:01
1
manix :
si totusi.. dc nu mergi pe pietonala?
2026-06-22 20:54:02
12
appleuser1587084736 :
Știi continuarea la Bacău?
2026-06-23 08:17:19
27
Gabriel :
Nu zi de două ori ca își ia bicicleta și pedalează până la Bacău 😂😂😂
2026-06-22 18:00:19
14
rachetasef :
și când aveți loc pe trotuar tot pe pistă mergeți😂
2026-06-25 12:56:40
15
Moxu Marian :
in ce oraș ?
2026-06-25 07:21:13
0
alexandrugeorge123 :
doamna dar suntem la televizor 😂😂😂😂😂😂
2026-06-22 19:52:51
8
Andrei_Ionut :
Ai ditamai insula unde te poți plimba și cu bicicleta nu ai voie, măcar acolo să ne putem plimba și noi liniștiți. Alt loc de plimbare nu aveti?
2026-06-23 05:57:16
2
𝐈𝐫𝐢𝐧𝐚!!🪐 :
in partea cealalta e mai mult spatiu si e si mai frumos :))
2026-06-23 13:52:37
1
ᡕᠵ᠊ᡃ່࡚ࠢ࠘⸝່ࠡ᠊߯ᡁࠣ࠘᠊᠊ࠢ࠘气亠𔒦 :
doamnă acolo e interzis bicicleta da e pistă🤣
e un semn e pe partea cu intrare pe insulă😂
2026-06-22 19:34:33
7
Alex :
Ma iau eu daca e 🫣
2026-06-23 07:57:53
11
⚠️Teodor⚠️ :
Ma iau eu legit:)
2026-06-23 07:43:42
8
Vlad Claudiu :
Vin eu daca e.
2026-06-24 07:53:28
5
꧁イオヌツIonutsu꧂ :
Pentru biciclete trebuie mai mare si ce e aia petonală?
2026-06-23 12:02:30
1
ilincs111 :
*video ul este un pamflet!! Toata plimbarea dintr un capat in celalalt am stat cat se poate de mult pe partea pt pietoni si nu am incurcat pe nimeni. Au trecut maxim 5 biciclisti pe langa mine intr o ora :)))).
2026-06-23 06:08:01
3
To see more videos from user @ilincs111, please go to the Tikwm
homepage.