@ilincs111: Promenada Bacău😜 @gorider__ro #bacau #pasarela #gorider #fyp

ilincs111
ilincs111
Open In TikTok:
Region: RO
Monday 22 June 2026 14:13:54 GMT
77265
3588
94
376

Music

Download

Comments

unknownbastard87
UnknownBastard :
e pe drum
2026-06-25 10:07:09
213
dariusbogdan87
︎︎︎︎︎︎︎︎︎︎︎︎Darius :
Nici bicicleta nu încape pe pistă
2026-06-22 17:42:12
304
addriannss
addriannss :
https://vm.tiktok.com/ZNRTyQnwm/
2026-06-25 15:48:05
0
alextancau08
AlexTancau :
Ai vrut să pari inteligentă așa-i ?
2026-06-25 15:16:40
2
dharylo
dhar :
E ok… te poti plimba pe insula, unde nu e voie pe bicicleta.
2026-06-22 14:24:19
35
jgabrielshao
jgabriel shao :
ghost rider este ocupat cu dreapta la Carrefour
2026-06-23 12:47:12
23
paul_20cm
paul_94 :
unde sa vină?
2026-06-25 18:49:01
1
wvn1xx
manix :
si totusi.. dc nu mergi pe pietonala?
2026-06-22 20:54:02
12
appleuser1587084736
appleuser1587084736 :
Știi continuarea la Bacău?
2026-06-23 08:17:19
27
gabriel1q3
Gabriel :
Nu zi de două ori ca își ia bicicleta și pedalează până la Bacău 😂😂😂
2026-06-22 18:00:19
14
rachetasef
rachetasef :
și când aveți loc pe trotuar tot pe pistă mergeți😂
2026-06-25 12:56:40
15
moxu1234
Moxu Marian :
in ce oraș ?
2026-06-25 07:21:13
0
alexandrugeorge123
alexandrugeorge123 :
doamna dar suntem la televizor 😂😂😂😂😂😂
2026-06-22 19:52:51
8
a.n.d.r.e.i.ionut
Andrei_Ionut :
Ai ditamai insula unde te poți plimba și cu bicicleta nu ai voie, măcar acolo să ne putem plimba și noi liniștiți. Alt loc de plimbare nu aveti?
2026-06-23 05:57:16
2
xilonenn
𝐈𝐫𝐢𝐧𝐚!!🪐 :
in partea cealalta e mai mult spatiu si e si mai frumos :))
2026-06-23 13:52:37
1
2.0..puternic..dezvoltat
ᡕᠵ᠊ᡃ່࡚ࠢ࠘⸝່ࠡ᠊߯ᡁࠣ࠘᠊᠊ࠢ࠘气亠𔒦 :
doamnă acolo e interzis bicicleta da e pistă🤣 e un semn e pe partea cu intrare pe insulă😂
2026-06-22 19:34:33
7
alex__fln
Alex :
Ma iau eu daca e 🫣
2026-06-23 07:57:53
11
teooooooglt
⚠️Teodor⚠️ :
Ma iau eu legit:)
2026-06-23 07:43:42
8
vladclaudiu1
Vlad Claudiu :
Vin eu daca e.
2026-06-24 07:53:28
5
yui_akai
꧁イオヌツIonutsu꧂ :
Pentru biciclete trebuie mai mare si ce e aia petonală?
2026-06-23 12:02:30
1
ilincs111
ilincs111 :
*video ul este un pamflet!! Toata plimbarea dintr un capat in celalalt am stat cat se poate de mult pe partea pt pietoni si nu am incurcat pe nimeni. Au trecut maxim 5 biciclisti pe langa mine intr o ora :)))).
2026-06-23 06:08:01
3
To see more videos from user @ilincs111, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About