@jekamorzh:

Жека | MORZH
Жека | MORZH
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 14:19:48 GMT
329252
16381
3775
9702

Music

Download

Comments

user6319795221044
Антоніна :
мій улюблений торт, тільки я їм без коробки на голові😁😁😁😁
2026-06-23 05:37:46
1823
user4715765404276
user4715765404276 :
щоб там хто не казав але це найсмачніший тортик і ще грильяжний!!
2026-06-23 07:51:04
619
user2173745150832
Тата :
Такого смачного Київського торту,як на цьому відео, я ще не бачила😂🤣😋 Шикардос!!!👌👍
2026-06-23 12:20:33
461
userlepacusby4irusia
іринка :
приємно бачити щасливу людину😃😃😃😃
2026-06-23 09:59:14
698
universe.life
@Чай з мелісою@ :
Тортик на всі століття💯😏
2026-06-23 05:29:35
266
krasotylina7
Наталиiя 897 :
перший раз бачу щоб так смачно їли торт😄👍👍👍
2026-06-23 13:02:30
153
user3398353996824
Любовь Тимощук :
😅 Смачного!!! Отак їдять торт,якщо любиш солодке дуже.
2026-06-23 05:29:23
216
user5117059560161
Elena :
Я трохи слиною не подавилася😂
2026-06-23 10:19:39
110
nadiy2200065370919
Nadiy nadiy :
Приємно зустріти однодумця 😉
2026-06-23 05:59:59
112
alena186186
Alуоna :
Від насолоди,аж очі закриваються 😂🥰
2026-06-23 06:02:51
61
svetam_toys
SvetaM_toys :
О Боги! Це воно! щастячко 😊
2026-06-23 12:20:25
6
galia_3_
galia_3_ :
Мій улюблений тортик 💛💛💛
2026-06-23 09:21:31
5
lady51443
👑Lady :
Блин,🤣тоже так хочууууу🤣🤣🤣
2026-06-23 07:41:45
40
ludmila13101974
Даник Yt :
мой любимы торт
2026-06-23 09:37:20
31
user5783749397231
qwerty :
каждый имеет право на счастье
2026-06-23 06:25:26
29
user81438188655520
Наталья Федорищева :
Вот молодец! Кушай в удовольствие!
2026-06-23 05:35:31
73
dyrn42ip7xb2
Павел Калашник367 :
Обожаю этот торт!!!😂🔥🥰
2026-06-23 06:33:56
5
bons0681
BONS :
Ух дорвался, приятного Бро 😂😂💪
2026-06-23 08:00:25
6
user59656231458207
Тетяна Савчук :
Я теж Київський торт обожнюю!
2026-06-23 12:43:39
57
dont_aggravate
Не Обостряй :
Одному мне он приторно сладкий?
2026-06-23 05:17:57
93
user9dwexskc8b
Елена Мосьпан898 :
мечта каждого человека
2026-06-23 08:05:32
6
user2578843493728
user2578843493728 :
Наверное мне одной никогда не нравился киевский торт. Крем дикое масло, или скорее маргарин полкрашеный и прослойка безе. Не моё в общем
2026-06-23 08:25:28
322
mila..d7
Mila. D :
Смачного! Ми вже 4 роки цього не куштували. За кордоном немає нічого подібного.
2026-06-23 12:21:03
13
user6907333119842
Галина Гордійчук :
мій любимий тортік🤔🤗😋
2026-06-23 10:14:14
13
inna12850
Inna :
мне не нравится этот торт
2026-06-23 05:29:35
19
To see more videos from user @jekamorzh, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About