@karapetian_media: 22.06.2026 За словами мешканців 19.06.26 стався обвал біля аварійного колектора, після чого вчора увечері 21.06.26 до моря почала потрапляти вода бурого кольору. Місцева ініціативна група стверджує, що неодноразово зверталася до влади із проханням вирішити проблему, оскільки колектор тривалий час перебував в аварійному стані, там уже був обвал землі, як кажуть жителі через можливі порушення підчас будування, та можливу відсутність розвитку нових каналізаційних мереж.#нскд #народнаслужбаконтролюдержави #карапетян #karapetianmedia