@telepni_ua: Які у вас спогади з дитинства?🥺 Підпишись 🫶🏻 #жиза #україна #літо #дитинство

TELEPNI | АРТЕМ ПОЛІЩУК
TELEPNI | АРТЕМ ПОЛІЩУК
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 14:29:38 GMT
185128
17845
391
8656

Music

Download

Comments

vlad_po_faktu
Влад_по_факту :
ми що, всі жили в одному дворі і одне життя?
2026-06-22 18:03:34
811
sergiyvas
Sergiy Vas :
металолом походу у всіх не правильно лежав😂😂😂👍
2026-06-22 19:46:54
288
v.vyacheslav.7
🎭Slavik🎭 :
ото було дитинство Клас, жвачку на шкаф приклеїв утром проснувся і знову її жувати 😃😃👍👍
2026-06-22 15:26:13
140
oksi_liashuk
Ксюша Ляшук🖤 :
Хочеться плакати ,які ми тоді були щасливі 🥹
2026-06-23 11:22:31
212
alex_ko91
Олександр :
Це були найкращі часи,нажаль їх вже неповернути😞
2026-06-22 20:59:03
66
user8767376915448
Толік барса :
наше дитинство було саме найкраще
2026-06-22 19:50:22
99
petro_sopotnytsky
Petro.ua :
Забув про пляшки від пива які Мож було здати купити морозиво чи ще щось.
2026-06-23 08:00:34
48
dmitry.khobzey
Dmitry Khobzey :
В нас було найкраще дитинство🥹
2026-06-25 09:10:23
5
user659082841914
Оксана Дегтяренко :
Хто це пройшов, тей зрозуміє цей вайб😁😁😁
2026-06-23 06:15:57
77
spec_rybachok
Олександр :
Телефонів не було і всі знали де друзі😅
2026-06-23 04:18:38
107
marinka_popovycheva
Марина Академия :
скільки вам років шо ви в 2006 році і чемпіонат дивились і грали як ми в дитинстві😅
2026-06-22 19:07:31
19
i.viktor31
Друг🫡 :
2026-06-22 15:28:32
62
misterkarbit
Mister Karbit :
Я аж панічку зловив
2026-06-22 16:32:23
23
vityapanchyshyn
Вітя :
так колись було класно нетощо зараз🥺
2026-06-24 17:45:08
5
goloborodko93
goloborodko :
як все чьотко сказано!! а коли проголодався,додому не йшов бо можуть більше не випустить. йшов до бабусі,а там завжди був кампот та вергуни або оладки😂🥹
2026-06-23 09:37:23
10
babura_vadim
Babura_Vadim :
Рассказал так, как будто мою жизнь жил ! Раньше было круто , а сейчас, телефоны, фудкорты и тп
2026-06-22 16:16:58
33
alena_646
Алена :
Я тоже бутылки собирала 😂😂😂что бы конфет и жвачку купить и по мусорки алюминий собирали о то было детство 😂😂😂😂😂😔😔😔😔
2026-06-23 07:11:37
6
z.er.o3
Stitch🌚🌝 :
слушать приятно и печально
2026-06-22 18:11:36
6
vlad_islav282
Влад :
а ещё боялся зайти домой попить, потому что не выпустили бы обратно😂
2026-06-23 08:06:21
5
cat_silver_one
Silver :
Аж все перед очима, пройшло😳
2026-06-22 18:42:44
6
user975831266233
Той Що Синій :
ти шо ти шо ..... по факту 🥺🥺🥺
2026-06-22 15:58:35
8
aleksandrmarchenko7
Aleksandr♍️ :
Так и було в мене 1993 💪
2026-06-22 18:46:40
5
sklyarova_juliya
👑juliya___sss :
100%
2026-06-22 20:29:23
1
To see more videos from user @telepni_ua, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About