ото було дитинство Клас, жвачку на шкаф приклеїв утром проснувся і знову її жувати 😃😃👍👍
2026-06-22 15:26:13
140
Ксюша Ляшук🖤 :
Хочеться плакати ,які ми тоді були щасливі 🥹
2026-06-23 11:22:31
212
Олександр :
Це були найкращі часи,нажаль їх вже неповернути😞
2026-06-22 20:59:03
66
Толік барса :
наше дитинство було саме найкраще
2026-06-22 19:50:22
99
Petro.ua :
Забув про пляшки від пива які Мож було здати купити морозиво чи ще щось.
2026-06-23 08:00:34
48
Dmitry Khobzey :
В нас було найкраще дитинство🥹
2026-06-25 09:10:23
5
Оксана Дегтяренко :
Хто це пройшов, тей зрозуміє цей вайб😁😁😁
2026-06-23 06:15:57
77
Олександр :
Телефонів не було і всі знали де друзі😅
2026-06-23 04:18:38
107
Марина Академия :
скільки вам років шо ви в 2006 році і чемпіонат дивились і грали як ми в дитинстві😅
2026-06-22 19:07:31
19
Друг🫡 :
2026-06-22 15:28:32
62
Mister Karbit :
Я аж панічку зловив
2026-06-22 16:32:23
23
Вітя :
так колись було класно нетощо зараз🥺
2026-06-24 17:45:08
5
goloborodko :
як все чьотко сказано!!
а коли проголодався,додому не йшов бо можуть більше не випустить.
йшов до бабусі,а там завжди був кампот та вергуни або оладки😂🥹
2026-06-23 09:37:23
10
Babura_Vadim :
Рассказал так, как будто мою жизнь жил ! Раньше было круто , а сейчас, телефоны, фудкорты и тп
2026-06-22 16:16:58
33
Алена :
Я тоже бутылки собирала 😂😂😂что бы конфет и жвачку купить и по мусорки алюминий собирали о то было детство 😂😂😂😂😂😔😔😔😔
2026-06-23 07:11:37
6
Stitch🌚🌝 :
слушать приятно и печально
2026-06-22 18:11:36
6
Влад :
а ещё боялся зайти домой попить, потому что не выпустили бы обратно😂
2026-06-23 08:06:21
5
Silver :
Аж все перед очима, пройшло😳
2026-06-22 18:42:44
6
Той Що Синій :
ти шо ти шо ..... по факту 🥺🥺🥺
2026-06-22 15:58:35
8
Aleksandr♍️ :
Так и було в мене 1993 💪
2026-06-22 18:46:40
5
👑juliya___sss :
100%
2026-06-22 20:29:23
1
To see more videos from user @telepni_ua, please go to the Tikwm
homepage.