@patukoff_kino: Хто зрозумів, тому не смішно 🥹 #ностальгія #спогади #нульові

Діана Патук🎬
Діана Патук🎬
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 22 June 2026 14:35:02 GMT
211473
8487
289
6172

Music

Download

Comments

nadjusha89
nadjusha89 :
і всі все розуміли.а зараз годинами говорите а нічого не зрозуміло.
2026-06-23 01:10:58
475
tttdi3332
yulya_lucky 💛💙 :
о,діджус перші дві секунди,і після опівночі безкоштовно 😍
2026-06-23 09:12:40
173
user7540108267747
Сергій Голоднюк :
не по секунді а по дві 😏
2026-06-22 21:49:11
176
belenkiy_family
The Belenkiy Brothers :
А ще було: «Передзвоніть мені, будь-ласка!»😅
2026-06-22 21:15:29
115
.ludmila911
Людмила Карпович :
ой та 1 сек...як ціла розмова+ стрес
2026-06-22 17:15:22
114
sempervirens1
sempervirens1 :
ооооо, пам'ять розблоковано 😁👍
2026-06-23 10:13:57
27
diana_ziubrii
🖤 DIANA 🖤 :
мало хто це розуміє😂 але то були найкращі часи)
2026-06-23 04:51:02
17
dystzu39uu30
Танюша :
Золоті часи 🥹🥹🥹 Як же швидко час біжить
2026-06-23 06:45:27
18
goldenkataleya
Griffon_Mom :
О, було / було 😂😂😂😂
2026-06-22 17:50:53
13
smagina_sasha
Smagina :
Блін , було діло …. Діджус 🤣
2026-06-23 06:26:05
4
victorkushnir1
Виктор Кушнир :
а ещё смски без запятых
2026-06-23 17:01:11
15
alina_nakul
Alina_ Nakul :
Діджус
2026-06-22 21:11:42
7
alena_08040
Альона Віталіївна :
яке ж я старе...😳😂😉😁
2026-06-23 18:23:04
2
nika18901
Vi :
2 секунди а не 1
2026-06-22 20:40:41
8
wolodymyr_smyrnov
Вован :
диджус тариф😁
2026-06-22 20:03:41
52
anna_kmm
Anna :
а еще если не успел - снимали за соединение....😁
2026-06-23 07:57:39
10
bogosha1
1352 :
було таке 😂
2026-06-22 15:17:18
9
l.kutcenko
Freya 🇺🇦🇪🇸 :
Ахах, памʼятаю таке 😂👍
2026-06-23 10:11:53
1
olegmuzaaa
OlegMuza :
джинс🤣🤣🤣🤣🤣🤣 чи юмсі?😂😂😂😂😂
2026-06-23 07:59:55
1
lifealonelivingworthily
Irusik :
і було краще не встигав сваритися😁
2026-06-23 08:22:53
1
skrypochka_o
skrypochka_o :
Не знаю,я за 2 секунди такий текст встигала наговорити😆😂
2026-06-23 18:21:55
1
_user0800ka
Карина :
сразу видно- без опыта 😆 так легче всего было время прощелкать😁нужно перед глазами держать всегда 😁 я не помню по секунде ( хотя я 91 года рождения) , а вот 2 секунды - да, было
2026-06-23 09:56:42
1
vikibondar91
vikibondar91 :
Бляяяя 32 копійки зняла
2026-06-23 18:16:22
1
queenmargo77
Mademoiselle Margo :
Ностальжи 👌
2026-06-23 06:01:30
1
To see more videos from user @patukoff_kino, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About