Ja generalnie nie rozumiem wiecznego dopasowywania się pod osoby którym jest zimno bo oni mogą się ubrać a ci którym jest duszno raczej się nie rozbiorą
2026-06-28 09:43:26
51
AleksisJ. :
Do osob ktorym jest zimno - nie wierze wam. Miłego.
2026-06-27 22:26:56
84
Qgl2137 :
A najczęściej to stare baby….
2026-06-28 13:35:02
25
monia83375 :
można się ubrać
2026-06-28 05:29:48
81
Yuyu :
Wyłączenie nie, ale ustawianie klimy na 15 stopni kiedy na dworze jest 40 nie jest normalne 👍🏻 koc w lato??? U good?
2026-06-28 09:53:26
8
Agnieszka :
zazwyczaj w pociągach czy tramwajach ta temperatura jest za nisko ustawiona. wiadomo, że jak na zewnątrz jest ponad 30 stopni, to ktoś ustawi na te 16.
mam klimatyzację w domu i zazwyczaj ustawiamy ją na 22 lub 23 stopnie, bo tak jest najbardziej optymalnie
2026-06-28 07:54:36
14
Klaudia Czajkowska :
często klimatyzację są ustawione za mocno
2026-06-28 06:44:14
9
karina :
ja po prostu zakładam bluzę! i ubieram się tak by mi zimno nie było w takich sytuacjach! a wiadomo że w takich temperaturach będzie włączona klimatyzacja! więc biorę ze sobą bluzę,skarpetki itp.
2026-06-27 22:53:48
32
ohmyphd | Jolanta Podolszańska :
Akurat w przypadku astmy nie masz do końca racji. Przebywanie blisko klimatyzacji może powodować ataki astmy albo kiedy jest zbyt mocny nawiew.
2026-06-28 09:22:47
7
n. :
bo w Polsce nie potrafimy używać klimatyzacji xd jak na dworze jest po 36/38 stopni to w pociągu nie powinno być po 24 czy 26.
2026-06-28 08:05:42
6
dojcaj :
jak dla mnie jak komuś zimno to może się ubrać za to jak komuś gorąco to już bardziej się nie rozbierze więc chyba jasne że nie powinno się prosic o wyłączenie klimy bo to strasznie samolubne
2026-06-28 08:58:51
7
mariawisniewska05 :
kiedyś nie było klimy i ludzie też jeździli pociągami, i temperatury też były takie same
2026-06-28 09:02:36
3
zuzanka🧸 :
też nie rozumiem wyłączania klimy ale np w pociągu ic często klima jest odpalona tak mocno że to przesada lecz mimo wszystko uważam że lepiej tak niż w drugą stronę xd
2026-06-28 09:23:41
19
viktoria.schabowska 💃 :
Nie do końca rozwiązaniem jest bluza ale np usiąść dalej od klimy zdecydowanie. No trudne to jest ale w grupie rzadko jesteśmy zgodni i musimy współpracować
2026-06-22 15:12:37
69
kama :
Zawsze jak jeżdżę pociągiem to mam długie spodnie i bluzę na górze walizki, bo często jest tak że w przedziałowych wieje po nogach bardzo klima, ale wolę wtedy założyć spodnie niż żeby było 40-50 stopni w pociągu bo to jest taka pucha że się nagrzewa od razu i to do bardzo wysokich temperatur
2026-06-28 08:21:56
1
kuba :
wyłączenie nie ale skręcenie? Nie chce przechodzić z 35 stopni do 18
2026-06-28 12:45:45
0
生活 :
+38° jest 🥰🥰
2026-06-27 14:24:17
5
CatkinKathy :
Ech, to raczej problemy z gardłem. Bluza nie pomoże. Ale można założyć maseczkę i to pomaga
2026-06-22 15:35:52
27
Nela ❤️ :
jechałam ostatnio w pociągu i klima tak dawała że serio było zimno xD
2026-06-28 07:53:01
0
Utlamo :
Lubie ciepło tak 25 stopni jest spoko ale: Ostatnio tyle osób, 0 klimy a typ chodzi i okna zamyka w pociągu
2026-06-23 22:13:56
2
DaroWKS :
Klimatyzacja maksymalnie może schlodzic o 5 C wzgledwm temperatury na zewnątrz.
2026-06-28 07:12:23
3
cezarywitambowski :
nie chodzi o zimno tylko o to że 90/ klimy są zagrzybione,ja np.odrazu to wyczuwam w ten sposób że czuć straszną wilgoć,na szczęście nie jeżdżę transportem publicznym
2026-06-28 03:23:17
1
🫧 :
dosłownie wystarczy założyć bluzę xD wiadomo nie ma co przesadzać z klimą, ale komu jest zimno przy 22°C
2026-06-27 23:19:15
2
𓏵Your local dragon𓏵 :
idk moja matka jak wchodzi do domu to klimę wyłącza i otwiera okno
2026-06-27 12:40:11
2
krzyhauke :
Ale jak się poprosi to konduktor wyłącza klimatyzację, czy spławia takiego pasażera?
2026-06-28 11:28:55
4
To see more videos from user @snoperok, please go to the Tikwm
homepage.