у Європі не проканає, зокрема у Франції, бо заїзд до води у більшості місць заборонено на авто (тільки вєло або мото) а там де ще є така можливість обмежена висотою тз до 1,8 метра. так що навіть на трафіку не заїдеш.
я собі купив грандпікассо - на такому можна. та і вночі на більшості водоймах теж рибальство заборонено.
2026-06-25 08:50:01
0
Валерий Безпалько :
Суржик четкий
2026-06-22 19:15:38
11
Андрюха :
Просто у Вовчика куча денег может позволить))))
2026-06-22 16:07:07
4
igor1946 :
пололок тільки неочінь))))
2026-06-24 05:53:47
0
...... :
Що за холодильник?
2026-06-25 09:42:50
0
Igor Naydyuk :
Супер
2026-06-22 19:01:28
1
Denis Vovk :
Круто
2026-06-22 22:58:44
0
ALVEX FISHING :
Огонь 👍
2026-06-24 05:12:20
0
Валерий Безпалько :
В школу не ходил
2026-06-22 19:16:20
1
Yaroslav :
Опасно, можна так і все літо на річці прожить)
2026-06-22 19:23:54
4
Maxim :
у меня так же Мастер длинная база 😅👍👍👍 жена ребенок я и рыбалка на природе огонь 🔥🔥🔥 все спят как в гостинице еда за столом газ кухня походная и т.д вот это я понимаю рыбалка и т.д
2026-06-23 18:11:19
1
Georg :
Згоден, але на довгій базі далеко не заїдеш.На мій погляд краще середня база і низька криша.Місця в ньому теж достатньо.
2026-06-23 16:04:44
1
user6030942103808 :
То Авганский казан.
2026-06-22 15:25:40
1
шурави :
генератор не помешал бы
2026-06-23 02:03:36
0
w :
👍👍👍
2026-06-22 18:33:11
0
Юрий Чекавый :
👍🏽👍🏽👍🏽👍👍👍🥰🥰🥰
2026-06-23 15:41:52
1
Netimenko Vasil :
👍👍👍
2026-06-23 04:57:21
0
04olege :
👍👍👍
2026-06-23 20:06:07
0
Виталий :
👍👍👍
2026-06-23 05:34:55
0
🌐🚙🎉✨️🌐 :
👍👍👍💥💥💥
2026-06-23 12:22:44
0
Владимир :
🔥🔥🔥
2026-06-22 16:04:27
0
Old CARP :
👍👍👍
2026-06-25 14:08:38
0
To see more videos from user @1_andrey_11, please go to the Tikwm
homepage.