Gdzie mozna Ciebie spotkać? ja z górnego Ślaska Bytom,a mam takie marzenie Ciebie na żywo spotkac🥰🥰🥰
2026-06-22 16:43:19
2
f.kwasniakk :
Pozdrawiamy z audiczki wczoraj na wyścigowej🍻
2026-06-22 15:28:05
3
Raca :
Dokładnie. Idealny związek to nie brak wad, tylko ktoś, przy kim nie musisz ich ukrywać😊
2026-06-22 16:41:04
3
rexvivendi :
życie jest proste☺️
2026-06-22 16:59:34
2
SZCZERBATEK :
Jesteś debest 🔥
2026-06-22 19:03:18
2
Artur UK :
dokładnie
2026-06-22 16:00:10
2
Czeslaw Tomczyk :
dokładnie
2026-06-22 18:28:33
2
🐺MałgośABⓂ️🅿️🐺 :
Dokładnie 😁🥰
2026-06-22 16:40:16
2
Magadaga :
piękne i prawdziwe słowa
💚🍀💚🍀💚🍀💚
2026-06-22 19:08:19
3
Itzz_Emilka67 :
masz racje
2026-06-22 15:31:10
2
Tutti Gusti :
Istnieją🥰🥰🥰
2026-06-22 20:30:59
2
Ewa Chojnicka333 :
Ja nie wieże w takie związki ?Sama byłam w taki związku 17 lat jako para i 3 lata po ślubie i razem 20 lat wszystko zaczęło się psuć 🤗pozdrawiam serdecznie ❤️
2026-06-23 13:21:24
1
ewachmielowiec133 :
Ja ze swoim mężem jestem 44 lata a miłość w dalszym ciągu żarliwa
2026-06-22 19:01:41
2
Justyna :
No walniętym tak samo jest Power of Love 🥰😂😂
2026-06-22 16:09:52
2
Sylwina😘 :
To prawda 😁😁😁
2026-06-22 22:13:07
1
ewa :
Hallo Kawka gdzie jezdzisz ? przejade kilometry zeby Ciebie na zywo spotkac,To MOJE MARZENIE 🥰🥰🥰
2026-06-23 12:29:30
1
janta :
dokładnie 🔥🔥🔥🔥🔥
2026-06-22 16:40:25
1
Joanna13 :
to prawda 🥰
2026-06-22 16:14:00
2
plejboj :
Dokładnie tak i wtedy życie jest smaczniejsze🕺🕺🕺💃💃💃🕺👏🤝
2026-06-22 15:24:56
2
Rdzawa „prawie” 50tka :
Wszystko zależy co uważamy za idealne - czasami lekka burza jest uzdrawiająca. Ważne by lubić siebie na wzajem. W końcu się na taki związek trafi 🥰 Mówię to „prawie” pięćdziesiątka, która od 7 lat ma obok siebie takiego wariata 😂
2026-06-22 15:53:14
3
Magdalena :
Tymczasem ja I mój stary 19 lat razem 😂😂
2026-06-22 15:08:39
2
michu :
nie bawem biorę ślub po 12 latach i uwierz mam chaos w głowie
2026-06-23 10:34:55
1
Smerf :
Czyli ja i moja żona 🥰
2026-06-22 16:38:20
2
To see more videos from user @kawagirl85, please go to the Tikwm
homepage.