Оо я в дитинстві часто використовувала "йохана Бабай", "Йоперний балет" та "Япона мать" 😂😂😂
2026-06-22 18:23:52
2
🦊🐾Лисёнок🐾🦊 :
Ашалеть хз де почула😁
2026-06-22 17:08:48
6
🕊️ :
опіздінєть
2026-06-22 16:47:28
4
𝒢𝑜𝓈𝒽𝒶 *.:。.✿` :
Пiхвець ✍️😁
2026-06-22 17:52:30
1
dav1d0ff1337 :
1
2026-06-22 15:26:29
3
Oksana Lazuta :
Не кохай мені мізки
2026-06-22 18:29:08
0
Світлана :
Багато нового взнала
2026-06-22 17:53:13
0
olgachesnaya8 :
Їжак п'яний 😁
2026-06-22 17:38:55
0
Вітябчик :
табака
2026-06-22 16:36:29
1
Світлана :
Дуля пердулЯ
2026-06-22 17:31:01
3
liza3007 :
не мат але колись в дитинстві мама сказала "міліпіздрічєскій" на на дуже маленький і тепер завжди так кажу. в школі получіла тирок від вчителя бо це матюк хоча ні мама ні я так до сих пір не вважаємо
2026-06-22 16:09:36
7
_Golden_moon_★ :
Наєбарот
(наоборот)
2026-06-22 17:32:45
1
Коля :
Не зовсім мат: заплятик язикається
2026-06-22 17:01:37
3
Анетка :
10 років працювала з вантажниками , такого нахваталася , що і рота страшно відкривати
2026-06-22 17:23:31
1
. :
"Врубав лебедя"
2026-06-22 16:12:06
3
Клава Дніпро :
ПЫХДУХА
2026-06-22 16:26:22
1
Lesia. :
Я коли вийшла заміж, моя свекруха сказала до чоловіка/сина-курчий ти бику😂😂😂 інколи використовую це
2026-06-22 15:53:21
1
Макарошка :
лепиш, може ще бути нагуляним
2026-06-22 16:13:15
1
pavliyka🍓 :
Срав пес
2026-06-22 18:09:05
0
Мару :
ШАТАМАЗАФАКАТАЛ
2026-06-22 18:33:57
0
Єлена Тютюнник890 :
Ракацюк)
2026-06-22 18:30:49
0
shine :
"всьо, виписуємо з наслєдства"
2026-06-22 16:21:03
1
To see more videos from user @sribna.rozmova, please go to the Tikwm
homepage.