@alexdicianu: #pescaria #fishing #pescado #perte #fish

AlexD
AlexD
Open In TikTok:
Region: RO
Monday 22 June 2026 16:12:41 GMT
169363
1099
55
244

Music

Download

Comments

traiannica7
traiannica7 :
Felicitări
2026-06-25 12:52:03
2
1qc89
1QC :
Foarte frumos, n-am văzut nimic. P.S. sper să-i termini și pe restul până de Crăciun. 😁
2026-06-26 07:41:11
1
naiecristian
vânător de căprioare :
și de solzi cum faci😂😅
2026-06-24 12:13:09
0
msg_sg
Msg_Sg :
Hai,lasă…!!!
2026-06-23 21:21:53
2
claudiu.gal10
Educho :
Eu am o metodă mai rapidă
2026-06-22 19:17:00
1
daniel86tri
🇫🇷 Daniel 🇷🇴 🐟Pescarul 🐟 :
2026-06-22 19:52:19
1
serdechk0
SeRdeChK0 :
1 minut si 40 de secunde foarte tepede 😂😂
2026-06-25 12:40:13
0
nestou_73
Nestou_73 :
j'attend 24 h c'est plus facile.
2026-06-25 19:01:49
0
user8503105414835
Morzsi :
Mester👌
2026-06-25 13:50:49
0
zolicutite
Cuțitele lui Zoli :
Unde se pot prinde asa bibani frumosi?🤝
2026-06-24 06:12:18
0
user17192736020248
Луковка :
Майка мчс России 👍у меня такая же💪
2026-06-25 10:23:48
1
florin.zaharescu5
Florin Zaharescu :
FELICITĂRI
2026-06-23 12:32:06
1
user9761619638074
Атанас :
👍👍👍
2026-06-23 11:24:09
1
mariana.stanesc
Mariana Stanesc :
Durează o săptămână
2026-06-23 15:34:06
6
user411990044
user411990 :
Dacă îl cureți de solzi imediat după ce l-ai prins , e ok ! Plus că pielea friptă are gust super și e plină de vitamine !
2026-06-23 10:39:31
5
mihai.bahaciu
Mihai Bahaciu :
felicitări, sfat,mana ce tine cuțitul MEREU CURATĂ ,mulțumesc.
2026-06-26 08:44:11
1
leksikon0
Leks :
а зачем?когда можно окуня и в чешуе пожарить.Для копчения тоже в чешую.Для остальных блюд есть другая рыба.
2026-06-25 15:34:21
1
antek8283
Antek :
zamiast się tyle męczyć,wieszam nad ogniskiem i po chwili cudowny smak okonia popijam piwkiem..łuski miękną i schodzą idealnie.
2026-06-23 16:59:55
3
doridori948
doridori948 :
Asta nu e curatat....asta e belit .....🤣
2026-06-23 10:51:25
4
sorin.risnoveanu2
hattori hanzo :
mă apucă dimineața cu așa metodă
2026-06-22 20:00:35
4
mariuspopescu_65
mariuspopescu_65 :
Eu îi curăț imediat cu capacul de la sticla de bere. Este foarte rapid.
2026-06-25 13:27:32
1
gogu2072
GOGU :
Aiurea. Ai terciuit tot bibanul. Direct pe grătar. Și ce saramură iese.
2026-06-23 15:33:17
2
cornelia6352
Cornelia :
E complicat cum arată în imagine,e alunecos și te poți tăia
2026-06-23 14:02:19
2
user7901124524553
user7901124524553 :
îi iei tot gustul....
2026-06-23 08:02:22
3
To see more videos from user @alexdicianu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About