@antontarology: РЕТРОГРАДНИЙ МЕРКУРІЙ В ♋️ ТАРО/АСТРО прогноз на період 29.06 - 24.07.2026🎴🪐 ВСІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ: 00:15 - Загальна інформація 06:00 - Овен ♈️ 09:02 - Телець ♉️ 12:01 - Близнюки ♊️ 15:01 - Рак ♋️ 18:02 - Лев ♌️ 21:00 - Діва ♍️ 24:03 - Терези ♎️ 27:01 - Скорпіон ♏️ 30:30 - Стрілець ♐️ 34:01 - Козоріг ♑️ 36:00 - Водолій ♒️ 39:02 - Риби ♓️
Antón Tarology
Region: UA
Monday 22 June 2026 16:21:29 GMT
Music
Download
Comments
чо :
у мене походу ретроградний меркурій вже почався, бо бажання написати колишньому… уууу
2026-06-22 16:53:49
55
Валентина Мазніченко :
Та він припхався раніше ніж Ви сказали 😂😂😂 дякую
2026-06-22 18:32:34
14
Victory :
Дякую за водолійчиків! Всього кращого нам та іншим знакам зодіаку в період ретроградного Меркурія! 🥰
2026-06-22 17:02:06
9
snikers_ouesssss :
😂Я переїжджаю якраз в Іспанію, бляяяя
2026-06-22 17:05:45
5
Anastasia🌙 :
в мене місяць в раці, то маю відчувати теж) а також, дякую за рибок🫶
2026-06-22 23:15:58
1
З України 🇺🇦 :
Дякую вам від Овна ♈️
2026-06-22 20:25:32
1
YourLer :
Всі розклади завжди в ціль. Знаходимося з ввми на одих енергіях. Від Стрільців дякую за гірку правду💋
2026-06-22 17:17:59
4
mashylik529 :
Рак Дякую ❤️
2026-06-22 17:50:00
6
Valya_Bura :
дякую за рибок 🤗
2026-06-22 17:18:02
7
KiT :
ну блін мені треба 29 піписувати папери 😭😭
2026-06-22 18:49:13
1
dariaa :
козеріг приймаю, дякую 🥰🙏
2026-06-22 18:20:32
1
Катеринка :
Дякую вам ❤️♐ причудового періоду 🥰
2026-06-22 21:20:57
0
honey_streamer_play🎮🍯 :
Я як раз вертаюсь на стару роботу 😳
2026-06-22 17:16:34
1
EVA :
дякую за ♌ 🥰
ну цього варто було очікувати😳
2026-06-22 19:01:19
0
Pt_🕊️ :
Дякую 🥰🥰🥰цьом 😘
2026-06-22 16:34:33
0
anzhela_kotelevets :
Благодарю
2026-06-22 18:43:49
0
Елена Чернова-Антохи :
Дякую 🙏
2026-06-22 18:50:08
0
Lenusik :
🥰
2026-06-22 18:50:05
0
Виктория Проценко :
Рак, Діва Дякую 🥰
2026-06-22 17:14:22
0
Ната :
🥰🥰🥰дякую
2026-06-22 18:05:38
0
Запорожан Ігор :
Рибкі Дякують 😇😇😇😇😇
2026-06-22 18:07:08
0
Ірина :
у Левів все буде добре.І вино вип'ю і булочку з'їм🤣🤣🤣🥰
2026-06-22 23:00:18
0
Настюша топ 🥵🔥 :
Якшо з 19.07 (найкраще в цей день) потрібно подавати документи до університету на вступ, краще подати пізніше, чи все одно?
2026-06-22 18:24:52
0
Yana :
ахаха нееееет только отошли
2026-06-22 18:25:21
1
F. :
дякую 🥰
2026-06-22 16:39:34
0
To see more videos from user @antontarology, please go to the Tikwm
homepage.