Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@dziki_trener: Polacy przepraszają Zełenskiego
Dziki_trener
Open In TikTok:
Region: PL
Monday 22 June 2026 17:22:05 GMT
779510
83226
1376
9411
Music
Download
No Watermark .mp4 (
23.87MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
22.62MB
)
Watermark .mp4 (
24.84MB
)
Music .mp3
Comments
ᚠ Pająk nimfoman ᚠ :
2026-06-22 21:53:39
13132
Lady Bunia :
2026-06-22 18:29:27
3426
KobietaŻonaMatka :
głośno powiedziałeś to co myślimy...
2026-06-23 04:40:43
3202
Adaś NOwAK 😉 :
2026-06-22 20:27:45
1375
aleksandra1_9_9_7 :
Zgadzam sie z Tobą.
2026-06-22 18:17:28
2499
danutaszpadzikkan :
Gdzieś słyszałam żePrezydent Karol Nawrocki klęka tylko przed Bogiem ❤️❤️całym sercem za Nim❤️
2026-06-22 17:36:03
699
Roksana_ok :
Przestańcie krytykować tą sytuację. Mam za dużo komentarzy do polubienia
2026-06-24 04:25:23
908
🌺 :
Brawo, pięknie powiedziane👍
2026-06-22 18:13:03
1179
kapec_babuni3 :
2026-06-25 11:52:47
244
Karina🤫✨ :
Za dużo komentarzy do polubienia
2026-06-23 13:23:37
415
Django666999 :
2026-06-24 21:45:32
457
Дима :
2026-06-23 14:27:50
827
aneccccczka92 :
100% zgadzam się z Tobą!
2026-06-22 18:45:16
1007
Rudy hasacz :
2026-06-22 21:42:05
826
Robert :
Najlepszy prezydent 😎
2026-06-22 18:09:43
872
🇵🇱⁕Silverhand⁕🇵🇱 :
„aaand post video”
2026-06-23 04:18:07
658
Daniel 262 Misiek :
Najlepszy Prezydent Polaków Karol Nawrocki 👏👏👏👏💪💪💪💪💪💪👏👏👏
2026-06-22 19:53:00
161
Olek.Sz :
Aż miło posłuchać mądrego człowieka
2026-06-23 21:46:03
112
Ryszard Spust :
2026-06-23 13:48:56
174
To see more videos from user @dziki_trener, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Why is Canada the Only G20 Nation in a Recession? #canada #canadalife #canadaimmigration #canadian #canadiantiktok #canada_life🇨🇦 #fyp #viral In fact, of all the G20 countries, this is the 20 most industrialized countries, 19 of them are not in a recession. One is, and that's the Mark Carney economy here in Canada. Why is it that only Canada under Mark Carney is in a recession? If it's really global factors, wouldn't all 20 be in recession? It's not one measurement alone that shows that we're in recession. It's countless. Three of the last four quarters, Canada's economy has shrunk. We're the only economy in the G20 that has had that happen. In fact, the GDP of Canada today is smaller than it was the day Justin Trudeau left office. That is not true of any other G20 country. Pierre Poilievre: Today, I'm calling on the federal government to take stronger action to protect property rights in Canada following the Cowichan court decision in British Columbia. Canadians deserve certainty that their homes and privately owned property will be protected. Reporter: What is your response to Prime Minister Mark Carney's support for the tentative agreement between the United States and Iran? Pierre Poilievre: [Responds to questions regarding the proposed U.S.-Iran agreement, its impact on regional stability, and the reopening of the Strait of Hormuz to international tanker traffic.]
《Sea Breeze blows》 Chinese Song by Students from Confucius Institute at the University of Sierra Leone
#يومياتي🦋 #يوميات_هبة🌻 #اسطنبول🇹🇷 #bursa #بورصة_كنت_ميدان #حزين #اركيلة #ستورياتي_تصميمي #fy #تصويري
পুলিশে অপারে দেখে হাসে,,আরে আপা সারাদিন যদি আটা ময়দা নিয়ে হাঁটেন ব্যাগের ভিতর তাহলে কি আপনি সুন্দর হয়ে যাবেন আমার শখের বেডার রুচিতে কুকুরে মুতচে যে আপনাকে 🤣🤣
😂@𝗫𝗜𝗗𝗜𝗚 | Photographer 📲
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy