Niciodată nu o sa mai vina acele timpuri frumoase păcat că nu am apreciat
2026-06-25 06:33:30
1
user8442116119996 :
🥰🥰🥰Da superba melodia Vica🥰🥰🥰🥰
2026-06-25 12:20:28
1
Mitchel Mitchel :
Până în 1989,eram o generație de, sau,la rând, după am primit eticheta de "Decreței". Totuși copilăria, școala, adolescență, maturitate,bun simț, respect,au demonstrat că nu suntem doar rezultatul unui decret.
2026-06-23 16:15:37
6
Cornel Pavelescu :
26 iunie 1967 La mulți ani tuturor din generația de aur 1967
🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥰🥰🥰
2026-06-24 05:36:07
7
eu și atât 🤗 :
02.09.67
2026-06-23 09:50:37
10
Gabry :
13-04-68,cea mai frumoasă perioadă 🥰🥰
2026-06-23 16:00:40
7
Elena Udila :
3.07.1967
2026-06-24 06:34:45
6
geodum :
2 septembrie 1967 București
2026-06-24 12:02:58
5
DAMIAN :
SUPER MELODIE ...2 FEB 65
2026-06-25 23:39:07
0
mihaelaanin8 :
22.08.1967
2026-06-24 09:25:00
5
zahariaadrian86 :
30.08.1967
sănătate si fericire tuturor !!!
2026-06-24 06:41:28
1
veravero :
26 08
2026-06-23 11:42:46
6
Nela Ristea :
21.06.68
2026-06-23 12:34:23
5
user12345 :
59
2026-06-23 11:54:00
5
ovidiu ionescu :
hey, Vica!🌹🌹🌹
2026-06-24 05:22:53
1
Ni chirita :
30 iunie 67🥰
2026-06-25 17:20:12
1
marior :
A fost odata, candva ........!!!
2026-06-25 19:54:30
1
iliestoinesteanu4 :
08 octombrie 1967 😜🥰
2026-06-24 20:36:50
1
user12611932816857 :
Frumoasă 1969
2026-06-25 07:02:03
1
To see more videos from user @vicanicolescu, please go to the Tikwm
homepage.