@jobjob.md: Cat costă o ZI DE MUNCĂ ÎN CÂMP în 2026 #jobjob #moldova #zilier #jobjobmd #salariimoldova

jobjob.md
jobjob.md
Open In TikTok:
Region: MD
Monday 22 June 2026 17:26:30 GMT
443628
10588
373
4236

Music

Download

Comments

vanga890
vanga :
Uitațiva cum omu e mulțumit de ce are,bravo domnişoarâ ,respect
2026-06-22 18:08:27
1227
dima.rnji
Dima Rînjîi :
o fetiță educata....un mare respect domnișoară
2026-06-22 20:23:51
601
zinaidapopa0
Zinaida :
bv fata respect
2026-06-23 08:18:47
1
068gg
razar :
Bravo fetita muncitoare
2026-06-22 20:39:37
284
marinpopescu26
Marin Popescu79 :
Atit de simpla și sinceră si draguta fata🥺
2026-06-22 19:32:52
327
natalia.carablut
Natalia Carablut :
Ce frumușică 🥰, miticuța , tu poți mai mult , dicția e bună , intelectul e bun
2026-06-23 06:10:14
121
anton54121
Anton :
da individu care da intrebari ce lucreaza
2026-06-22 20:41:15
58
aliona_456
🥰Алёнка🥰 :
Eu nu știu unde este așa achitat 700 , la noi în sat îi 400 450 și nu mai mult, și încă cu mâncare de acasă!
2026-06-23 10:39:15
14
vasile.iatic
Vasile Iatic :
Cu sapa ar trebuie de la 1000 lei in sus
2026-06-23 08:24:48
30
anatolie_groza_
anatolie_groza_ :
mai rar așa fete in ziua de azi🔥
2026-06-22 22:33:47
70
alunelu73
Alunelu73 :
Nici la Europa nu se plătește așa .
2026-06-23 04:14:31
8
anastasia36m
Anastasia M :
Este foarte drăguța la chip! Uitați-vă ce ochi frumoși, ce trăsături ale feței gingașe !!! Așa sunt femeile noastre, frumoase foc Şi muncitoare 👍🏻
2026-06-22 22:10:53
52
likaalinika
Lika :
Succese la domnișoară. Mulțumesc pentru astfel de interviuri.
2026-06-22 18:00:02
65
li_s_norma
Liudmila Snegur :
ce fetiţă klassnaia 👏
2026-06-23 12:53:51
6
ziovra
Constantin Vrabie :
bravo domnișoara se mulțumește de ce are dar 700 nu-i mult eu nici pentru 1000 nu m-aș duce cu sapa
2026-06-23 06:30:12
18
maryana.maryana.08
mariana :
Bravo fata,muncitoare!
2026-06-23 07:41:44
21
userhv800g7ufu
Олеся Филиппова9699 :
откуда такие цены 700леи у нас самые большие 300
2026-06-23 11:13:38
8
handy.if25
Леся :
где такая сумма поэлотят у нас 400лей
2026-06-23 07:56:55
7
mirceadavid7
Mircea :
500 sau 700 lei sau nu ințeleg eu....
2026-06-23 06:01:50
12
mydogdolci
Spitz Pomeranian Dolci :
Ce fată bravo 👏 👏👏 respect 🤝
2026-06-22 21:05:22
31
oli89529
oli89 :
tot ok, dar microfonul e foarte urât, e bataie de joc
2026-06-22 22:14:17
79
edita.josan
Edita.Josan :
se vede ca e harnică ❤️
2026-06-23 05:55:21
6
emilia.su75
Emilia Său :
Bravo.Este eșire din situație.Daca ești harnic te descurci.
2026-06-23 06:45:24
12
aliona.gon
abc :
frumoasă 🍓
2026-06-22 20:26:49
5
neznaikinvladik23091987
GoldenșteinMartynov Vladislav :
zemliacica, simpla și muncitoare.👍
2026-06-22 20:01:57
17
To see more videos from user @jobjob.md, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About