Vova Nastenko :
Тут Одеса підхопила,
Не загнати нас в могилу,
Будем також ми з містами дружити,
Ворога в морі потужно крушити.
І на суші допоможем,
Встанем дружно браття кожен,
Вслід за руським кораблем,
Путіну відправим мем.
Ходить хай у чемоданчик,
І тримає свій карманчик,
Всі вже знають хто тут сила,
Чмобіків чека могила.
Ядерка там не робоча,
Можеш не ховати очі,
Одеса то є Україна,
Закатай губу скотина.
Нам не бути з вами братами,
Ні по корінню, ні по мамі,
Одеса душила таких пуповиною,
Тільки ти народився Володька скотиною.
Не потягнеш ти духу одеського Вовка,
Буде боліти у тебе головка,
Приберуть тебе Вовка тихенько й навіки,
Зімкнеш ти навіки свої сучі віки.
2026-06-23 11:09:04