@kolesnichensky: Повернули 2к16. Буквально. Це «Палички» — китайка у подвірʼї біля НСК «Олімпійський». Маленьке підвальне приміщення, до 10 столиків і велике меню з китайською їжею: від курки в кисло-солодкому соусі до смаженого молока. І головне — такі ціни в Києві ще треба пошукати. #Київ #КиївЇсть #кудипітикиїв
ОЛЕГ | КИЇВ ЇСТЬ
Region: UA
Monday 22 June 2026 17:35:26 GMT
Music
Download
Comments
El_za🖤 :
До чого тут ціни 2016 року, якщо зараз за 1000-1200 на двох можна поїсти в багатьох закладах.
2026-06-23 14:55:22
57
Gro$hi :
Чекаємо огляд, де можна поїсти за цінами 2002 року, ліл піп ресторан ін піс, іншим саламалейкум
2026-06-23 09:30:02
10
stmaniia :
Чекаємо наступний огляд!
2026-06-22 20:13:03
2
17 :
треба обов’язково відвідати 🥰
2026-06-22 20:57:47
1
volodza :
Ой хочуууу♥️
2026-06-22 17:59:01
6
yannnnnnnnna :
Супер, дякую за локацію !
2026-06-22 17:40:25
1
Валерий 43 :
Клаас🔥🔥
2026-06-22 18:03:08
1
ДИМА:ПОПКУЛЬТУРА :
Вкусссс. Курочка в кисло сладком вообще кайф
2026-06-22 17:54:20
3
Mash Goldshtein :
бегу 🫡
2026-06-22 18:35:21
1
hr_kate :
Делиишшшшшсссс
2026-06-23 01:43:35
1
stan 3YE & tripleS :
заранее столики резервируйте, просто так туда не зайти поесть, место оч популярное
2026-06-23 21:29:54
0
To see more videos from user @kolesnichensky, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.