🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 доброго ранку . я найбільше люблю самотність .це сильні люди які переносять в собі дуже важкий біль ... цьому болю .і немає діла ні до кого.🫂🥲 тож звикла вже. все сама. ...
2026-06-23 02:17:17
44
веселочка :
Після досвіду з людьми я обрала тишу як єдину чесну відповідь. Там немає гри, лише я і мій власний зміст.
2026-06-23 07:14:24
26
Тамара :
Самотність, це не так страшно, як здається, чим що попалу.
2026-06-23 02:50:30
21
Tanya :
Як може бути щасливою самотність? Не видумуйте
2026-06-23 03:48:32
9
&helenavovchemys& :
Самотні люди - сильні. Вони здатні витримати усе, що випало на їх долю. Вони перенесли біль зради, втрату. Вміють обирати коло людей, які перевірені часом. Завдяки певних обставин навчилися контролювати собою, своїми діями і вчинками. Вміють мріяти, і досягати успіху, завданої цілі. Самотність не така погана. Завдяки їй, ти перестаєш підлаштовуватися під певну категорію людей і грати певну роль. Ти така, як є, справжня, чесна і , хай інколи різка, але така яка є.
2026-06-23 06:18:41
12
Елена :
Можна мати велику сім'ю і бути самотнім.
2026-06-23 05:52:52
6
Людмила Корнієнко :
пізнавши брехню,я вибрала самотність,яка б не була пекучою біль,самотність - це найкраще,всім самотнім бажаю здоров'я, щастя, добра та миру
2026-06-23 12:36:57
4
viravira2025 :
А можливо варто повірити ще?!
2026-06-22 21:15:14
2
Іванна Іваничко :
,,Той, хто навчився бути щасливим наодинці, ніколи не буде по-справжньому самотнім».
2026-06-23 15:27:04
5
Людмила :
І Я...
2026-06-22 23:47:36
10
Василівна Сулімова :
самотність це страшно ❤️це моя думка
2026-06-23 05:27:34
7
Степан :
ну ви нормальні 😏а нічо що я це сьогодні побачив😅😂🤣
2026-06-23 04:47:56
1
НАТАЛКА ❤❤❤ :
Самотність щаслива не буває
2026-06-23 07:36:04
3
Віра Буйлова :
так Саша самотність клас,ніхто не зробить боляче😌
2026-06-22 18:25:36
4
Татьяна Катеренчу888 :
І я також обрала бути сама з собою.
2026-06-23 16:45:19
1
oleg :
приєднуюся
2026-06-23 03:15:40
3
+380🇺🇦♑👀 :
нужно менять себя! это тежело,я это испытываю ежедневно!🥰
2026-06-23 19:35:17
1
Сергий Ренгач :
дай бог радости жизни всем
2026-06-22 19:03:30
3
IGOR :
Я теж
2026-06-22 23:09:11
1
Tania :
нас багато тут🥰
2026-06-23 14:12:33
2
user8161371174883 :
Допоможе?
2026-06-22 18:58:30
1
Stefa :
Самотність дає час задуматись 🌹🌹🌹
2026-06-23 05:44:31
2
Na.Diya_幸 :
Самотність чи свобода? Часом нам доводиться обирати щось одне, навіть якщо цей вибір дається нелегко..🤔✨️
2026-06-23 03:13:08
2
Кармелитка :
Ти сонечко 😘😘😘
2026-06-22 17:50:37
1
To see more videos from user @sasha90_7, please go to the Tikwm
homepage.