bo mi to obojetne ,biore najtansza - mam wszytkie paczkomaty na 1 parkingu😁
2026-06-23 08:25:18
223
xxx.xxx.xxx :
Mam blisko i jest najtańszy noo sorry jak mam wybór to biorę
2026-06-22 19:31:19
170
magdallie :
Bo to punktu Orlen mam 3 minuty, a do paczkomatu 15? Każdy wybiera to co dla niego jest najbardziej korzystne. Czy to robiąc zakupy online też nie wybierasz najdogodniejszego sposobu wysyłki dla Ciebie?
2026-06-23 14:39:39
21
Daria Leszczyńska :
Bo Orlen mam pod blokiem, a do Inpostu muszę iść kawałek dalej. plus orlen tańszy, jak mam wybór zaoszczędzić nawet złotówkę i w dodatku mieć bliżej to chyba wybór jest oczywisty.
2026-06-23 16:16:39
125
22 :
Bo mogę. Mam nadzieję że pomogłam ❤️
2026-06-23 05:22:25
65
Justyna Katarzyna Ma :
Co za czasy zeby sie jeszcze z tego tlumaczyc😳
2026-06-23 20:19:25
29
Emiliaaa :
Osoba która kupuje a nie sprzedaje nie musi się zastanawiać gdzie tobie wygodniej wrzucić paczkę, jest do wyboru to wybiera jak tak pasuje.
2026-06-23 05:45:57
23
-ˋˏ ༻𝕄༺ ˎˊ- :
ja obok siebie mam zbiorowisko paczkomatow każdej możliwej firmy, więc biorę najtańszy, jeśli jest to Orlen to wybiore orlen
2026-06-22 19:26:45
30
Jayliza :
najgorsze, ze Orlenu nie mozna zablokowac w apce 😪😬
2026-06-23 16:10:48
10
738398662uieo :
bo jest tania
2026-06-23 08:30:09
17
Magdalena :
mając DHL, InPost i Orlen w jednym miejscu wybieram Orlen, bo jest najtańsza. a czas i jakość wysyłki taka sama jak inpost
2026-06-23 08:25:10
13
Szop w meloniku :
Jak ja kocham pisać, że wysyłam TYLKO inpostem paczkomatem a i tak wybierają Orlen albo coś a potem się dziwią, że wysyłam nie w ten sam dzień tylko po tygodniu 😂
2026-06-23 07:28:46
10
holly :
serio? Bo mogą??
2026-06-23 03:34:49
40
b4s1a89 :
Skoro jest dostępna to czemu nie? Sama sprzedaje na vinted i mam dostępną taką opcję. Nie rozumiem, skoro nie chce się drukować etykiet bądź za daleko do paczkomatu Orlen to wystarczy odznaczyć taką możliwość w profilu i po problemie.... 🙄
2026-06-23 13:04:03
6
_usjnsns :
Bo jest tańsza lol
2026-06-23 06:10:30
12
Paulina | baoliin :
najtańsza plus automat mam tak blisko domu, że mogę wyjść w kapciach 🙈
2026-06-23 08:20:48
9
SmoothCriminal :
Bo najwidoczniej mają tak najwygodniej. Nie ma za co.
2026-06-23 11:14:04
20
Kasia :
a co to za problem? u mnie większość wybiera orlen i super
2026-06-23 07:30:17
5
The Aśka :
bo mam go pod nosem? ale jak w opisie jest "preferuję inpost" to taki wybiorę i tyle 💁♀️
2026-06-23 06:46:24
11
rootfl :
Bo do Orlenu mam 5 metrów od domu 😂
2026-06-23 18:12:24
6
basiaM :
a dlaczego nie?? każdy wybiera to co dla niego wygodne!
2026-06-23 08:42:55
15
kasiiazuu :
Najczęściej jest najtańsza, a wszystkie paczkomaty mam obok siebie. Natomiast jeśli dla sprzedającego jest to problem, to może napisać w ofercie, że wysyłka np. tylko InPost. Ja jako kupująca to szanuje i zamawiam do InPostu. Ale nie wiem czy każdy zrobiłby tak samo. Ludzie na Vinted to osobna cywilizacja XD
2026-06-22 19:15:27
15
Ani. :
Już tam bez różnicy... ale czemu te kupujące od "proszę o szybką wysyłkę bo...." później nie potwierdzają, że wszystko ok i nie wystawiają opinii?
2026-06-22 19:27:46
13
madzioras :
Jak wybierają Orlen to potem czekają na przesyłkę 2 tygodnie, aż będę w okolicy bo specjalnie nie będę jeździć. InPost wysyłam w ciągu godziny
2026-06-23 07:21:22
6
ja.czytam 🌸 💕 :
Cena.
Zawsze patrzę na opis. Jezeli jest "tylko inpost" pomimo innych dostępnych opcji, to wybieram Impost. Jezeli nie ma żadnej informacji biorę najtansza
2026-06-23 08:15:35
9
To see more videos from user @czapjo.ugc, please go to the Tikwm
homepage.