@niegrzeczna.po.40: Kiedyś walczyłam o ludzi. Dziś walczę o swój spokój. I wiesz co? To jedyna walka, która naprawdę się opłaca. Nie muszę nikomu nic udowadniać. Nie muszę być rozumiana przez wszystkich. Nie muszę zostać tam, gdzie przestałam być szanowana. Wystarczy, że jestem w zgodzie ze sobą. #kobiecasiła #dojrzałość #świadomakobieta #przemyślenia #wybieramspokój