За кордоном мені подобається те, що людям байдуже на думку інших. Вони все роблять для себе та свого комфорту…
2026-06-23 05:59:14
1269
MarkevichDima :
це шо випуск з 28 класу?
2026-06-23 09:46:30
1193
Інна Бахнівська :
не хочу нікого образити,але українські випускники,як на мене найкращі🥰❤️
2026-06-23 16:53:21
265
Julia_baksteeva :
В скільки років вони закінчують школу ?
2026-06-23 10:22:57
168
Irina_España🇺🇦🇪🇸 :
кожен із своїм стилем, кожен проявився як хотів ,не під стандарти, мені подобається 🥰
2026-06-22 20:54:23
305
Iryna Kozachuk792 :
Кожен має свою ідентичність і це круто! 😎
2026-06-23 16:14:37
33
b :
як не крутіть , попадаються відео з наших випусків, наші дівчата та хлопці набагато красивіші. 👍
2026-06-23 16:42:40
93
Analisi4ka :
Додивилась відео до кінця і мені подобається) Вони всі такі різні та індивідуальні☺️
2026-06-23 18:23:25
32
Ksena :
у нас одні понти ще з садочка!
2026-06-23 15:34:18
50
Марина :
Їх залишали постійно в 5 му класі?))
2026-06-23 09:51:24
46
Людмила Бойко :
мама родная
2026-06-23 19:14:42
7
_lNVlCTUS_ :
Корпорация монстров
2026-06-23 17:39:06
32
Irina :
які гарні, всі індивідуальні 👍
2026-06-23 16:15:46
15
@@@@@ :
залітаю в коментарі
2026-06-23 18:34:44
8
rok.580 :
А де випускники?🤭🤣
2026-06-23 11:14:12
20
Мари Ша :
такі дорослі, наче не школа а Універ❤️
2026-06-23 11:05:27
17
shaman :
насколько все разные..
2026-06-23 15:05:35
12
Ksena :
і букети по 7000 не несуть!
2026-06-23 15:33:57
23
Ania Shershnyova :
Це що за тьоті моті?
2026-06-23 05:41:53
101
fa_lenangel :
Дякую за це відео, в 33 відчув себе молодшим на їх фоні 😌
2026-06-23 07:49:36
49
Natalia Sergataya :
А мене зацікавив вигляд школи з решітками на вікнах, можливо в цілях безпеки, але виглядає недуже. 😳
2026-06-23 16:02:42
18
Elena :
не, ну есть и красиые ...
2026-06-23 11:46:45
5
Ulala :
І що ви цим хотіли показати?
2026-06-23 05:49:39
47
Veronika Mudra :
Мне нравится что каждый выпускник одевается по возможностям и по вкусу. Кстати очень много красивых платьев.
2026-06-23 15:41:22
6
EvaAdamova :
капец. 😳некоторые будто бы срок мотали и учились до 35. половина правда супер, молоденькие, фигурки, платья, ребята тоже милые, старались быть красивыми.
2026-06-23 07:32:11
31
To see more videos from user @malkovi_, please go to the Tikwm
homepage.