@kristina_skazala: З 1 липня 2026 року в ЄС можуть змінитися правила для дешевих посилок з Китаю та інших країн поза Євросоюзом. Пояснюю простими словами, за що доведеться платити, кого це стосується і чому покупки на Temu, Shein та AliExpress можуть подорожчати. #kristina_skazala #kristinaskazala #українцізакордоном🇺🇦 #китай #євросоюз
Цікаво, яким чином буде стягуватися податок. Хтось знає?
2026-06-22 20:20:41
99
Ліза✨ :
А в Україні таке не планують поки ?
2026-06-22 20:32:20
42
Королева Алла :
а чому там написано 2028 рік?
2026-06-22 20:38:10
30
Daria 🫰🏼 :
Замовляйте ще що кому треба
2026-06-22 22:15:19
6
MaryNicefr :
Франція. В березні вже заплатила податок. І як я зрозуміла, мито накладається на товари які йдуть саме з Китаю. Бо в мене частина була на складах Франції, частина в Китаї. З 30€ посилки я заплатила майже 10€ податку. І це не відображалось ні де. Я це побачила в банкінгу.
2026-06-22 20:23:00
18
Булочка :
В Румунії таке вже майже рік, тільки 5€ з посилки(
2026-06-22 19:57:23
19
. :
понятно закупаємся на все бабки до 28 року
2026-06-22 21:15:44
41
KerinaGryzhuk :
Не з першого липня, а вже зараз. Хотіла замовити з Шейну товари. Була корзина на 44 евро, а з цим податком стала 58 - ну такое
2026-06-22 20:59:48
17
꒰⑅при колист💉꒱ :
Це лише в ЄС?
2026-06-22 20:45:24
5
:・࿔cumi࿔:・ :
мій страх мене спас
2026-06-22 21:16:35
11
Liza20 :
Пошла заказывать на года два вперед
2026-06-22 20:46:49
10
Lina :
Это полный пиздец, я мама одиночка с тремя детьми, мы только за счёт тему и выживаем. Теперь вообще не знаю, как я буду одевать и обувать детей.
2026-06-22 23:08:22
4
༺✧༻ :
Ребят,у кого такое было,что делали?
2026-06-22 21:28:16
7
Ki.taro :
типа сейчас если заказать заколку за 3 евро на тему то она придет мне за 6? или я не так поняла? и как ето понять вообще заранее а не сюрпризом
2026-06-22 21:30:07
5
Dantes :
ну нічо, замовляю, просто не буду замовлять там та й все, не хочу переплачувати за податки 😏
2026-06-22 20:30:58
9
🦴nakima🦴 :
Что за бред блин
2026-06-22 22:03:36
1
jenn_art.s :
Нихера не поняла может потому что голова болит а может я не шарю
2026-06-22 21:59:00
0
MrBlackMan🇺🇦 :
2028?
2026-06-22 21:44:35
1
NezukO :
вроде как там начисляется налог не на каждую позицию, а на каждую категорию, то есть три евро за все заколки, а не за каждую
2026-06-22 21:57:09
2
Kati :
а shein теж? пішла шось закажу 🙄.
2026-06-22 21:10:13
1
Настя і Луї :
До 150 ну замовляєм на 100 і нічого не буде
2026-06-22 21:24:46
0
k :
з усіх програм з Китаю, або тільки Тему?
2026-06-22 21:36:12
3
To see more videos from user @kristina_skazala, please go to the Tikwm
homepage.