@christinamaurer0: Vara este anotimpul perfect pentru relaxare, reîncărcare și evadare din cotidian... Aş vrea să fiu cum o să fiu... Aşa că lăsați-mă să trăiesc aşa cum ştiu... Lăsați-mă să fac şi bune şi rele... Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele… 🙏✌️❤️ #gandurilemele #delasufletlasuflet❤️ #Love #goodmusic #paceandlove❤✌