Jak sie naciagnie, to jak Obelix. A jak nie naciagnie, to tak 😅
2026-06-22 20:54:55
3202
_AXZA_ :
niech kazdy sobie nosi jak komu wygodnie i nic nam do tego.
2026-06-23 08:43:38
636
pet :
Wystarczy inna koszulka
2026-06-23 09:34:52
116
𝒪𝓁𝒾𝓌𝓀🖇️ :
bardzo ladnie z brzuchem na wierzchu
2026-06-23 11:04:20
138
insane :
Łe można dłuższe bluzki nosic
2026-06-23 11:45:27
22
salemthecat :
Na lato najlepsze sukienki
2026-06-23 07:33:24
88
🪻🪻🪻 :
to po prostu kup dłuższy t-shirt
2026-06-23 13:01:24
80
Dawid Krasa :
chce być jak wersow 😆😆
2026-06-23 16:22:20
11
Marta Bąk :
dla mnie sto razy lepiej wygląda na brzuchu 😅
2026-06-23 09:57:08
10
w1kkrup1n3k4.jpg :
śp.Krzysiek Kononowicz…
2026-06-23 12:31:30
22
Costa🎀 :
Ja chodziłam jak ten obelix
2026-06-23 08:47:43
12
𝑀𝑎𝑑𝑧𝑖𝑥 ♡ :
ja tez chodziłam jak obelix xd
2026-06-23 08:57:41
17
Vellow :
Jezu a jak chłopy chodzą z tymi swoimi bojlerami owłosionymi bez koszulki to jest dobrze? Ludzie, niech sobie kobiety chodzą jak im wygodnie. Ciąża to nie jest łatwy i przyjemny proces, a już w ogóle w gorące lato. Dlatego nos w sos każdy i zajmijcie się swoimi problemami i swoim życiem.
2026-06-23 13:36:22
22
Dominik Warmuz :
jak cos z tego co pamietam to lepiej nie wystawiać na słońce brzucha ciążowego
2026-06-23 07:26:47
9
113444 :
Właśnie lepiej jak obelix niż z brzuchem na wierzchu, ja już jestem w połowie 8 miesiąca i chodzę jak obelix bo z gołym brzuchem jakoś tak dziwnie 🤣
2026-06-23 11:52:07
6
Nikt_ważny05 :
Ja tak noszę i co w tym złego? muszę jakoś zakryć brzuch a jak nisko mam spodnie to poprostu podbrzusze boli
2026-06-23 07:12:37
12
KaskaK. :
🥰🥰🥰
2026-06-22 19:35:43
2
To see more videos from user @shotanna, please go to the Tikwm
homepage.