ці різні авто, взагалі!!! Мерс це комфорт, безпека, статус, зручність, плавність ходу, технології, матеріали...
покажіть мені хоч одну людину, яка з мерса пересіла на інсігнію??😅
2026-06-23 08:50:27
69
Микола :
Це питання незрозуміло для тих хто не катався на мерсі
2026-06-23 19:03:29
27
ВІБРОСТЕНД СТО КИїВ :
інсігнія це гірший опель з усіх які були
2026-06-23 20:20:22
6
Максим :
Качество сборки, качество материалов, новее тихнологии и лучше комплектации ( если брать опель 2010 и мерс 2010) мощные агрегаты v8 - v 12 крч много чего лень писать, взять даже мой мерс 1997года (доводчики, подогрев вентиляция сидений електролегулировка зеркал дивана и сидений и подушек- шторка, и очень много места.
2026-06-24 11:49:38
3
viigorish_cls :
Сравнение Опеля и Мерседеса в любом контексте выглядит как анекдот
2026-06-24 11:44:14
30
razborkamercedes :
Спочатку ти купляєш інсігнію, а потім мерса , а не навпаки
2026-06-25 08:48:31
1
Андрій Устимук :
я опеліст, але ну вже ж до мерса не рівняй то
2026-06-23 15:38:26
14
Вовік :
Тупо всім
2026-06-23 07:22:19
2
G.V... :
Запахом!!!
З заплющеними очима сідаєш і впізнаєш мерса по запаху💪👍
2026-06-22 20:08:44
11
Vyacheslav Bigun :
Хто має мерседес, зрозуміє в чому краще)
2026-06-25 06:13:22
1
AlexRex :
В принципе....всем😁
2026-06-23 05:59:12
8
Паляниця :
Інсігнія в ліфтбеці колись було моє перше авто, ні грама не пошкодував 🤟
2026-06-25 02:39:00
2
Mr.Tolik :
чому власники опеля рівняють його з мерсом?🤣чому вже не ролс ітд
2026-06-24 19:31:26
1
VMY :
Всім
2026-06-23 07:04:43
3
Івашко Олександр :
Тим же чим джилі без значка від інсігнії
2026-06-23 05:10:45
1
Роман Півторак :
Всім окрім емблеми 😂
2026-06-23 11:39:46
0
Юрий Милегер :
не в обиду для опеля(когда то владел тремя...), но до мерседеса ему еще пару ступеней нужно преодолеть...
2026-06-24 05:57:29
1
Paganel :
у надёжности и долговечности
2026-06-22 23:00:13
1
Goldman :
всем))) Инсигния это куча проблем,особенно дизель! Никогда опель не сравнится с мерседесом
2026-06-24 17:17:48
0
ru_bad🇺🇦🇦🇿🏴 :
😂😂😂 Не курите
2026-06-24 14:47:36
0
user5687928635070 :
у всьому
2026-06-25 10:36:11
0
bkk :
2026-06-25 06:35:53
0
fes_serega16.09 :
Ціна???)
2026-06-25 10:33:39
0
Роман Свищ :
йооой, та нащо таке порівнювати, та це різні машини, різні! То з рубрики, у чому Опель кращий за ладу гранту 😂😂😂😂
2026-06-23 16:33:56
0
To see more videos from user @legendauto2, please go to the Tikwm
homepage.