@abdoulaye.dicko800: Réponse à @mahamat.issa806 #RCA

abdoulaye dicko80🇨🇫🇨🇫
abdoulaye dicko80🇨🇫🇨🇫
Open In TikTok:
Region: TD
Monday 22 June 2026 19:30:30 GMT
21135
2047
139
85

Music

Download

Comments

amadoufel
Amado u :
100
2026-06-27 09:14:10
1
user1011761335654
Hach Zoubi :
✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🥰💪💪💪💪😁😁😁😁😂😂22222233
2026-06-24 13:59:21
1
adamoumanou0
adamoumanou :
2026-06-26 20:44:17
1
amadouadamou661
Amadou Adamou :
Un
2026-06-25 07:33:56
1
mmmmm51592
mmmmm :
515
2026-06-27 11:19:14
0
user453716162635
abakar mahamat abakar :
machalla machalla foullo
2026-06-23 18:14:56
1
sale.sambo.80
SALE SAMBO 80 :
✌️✌️✌️✌️✌️✌️
2026-06-26 18:03:40
1
user3969420657283
الحاج محمد :
✌✌✌✌✌✌
2026-06-25 08:04:10
1
adamau483
adamau :
beaucoup de courage mes frères je suis fière de vous vivre le peuple peulh ❤️❤️❤️
2026-06-26 13:44:56
1
user9611447059506
ismaila petit :
morale les gars
2026-06-27 01:11:38
1
tatafaloube3
mon,amour 💞🇨🇫💓💞🫶🇨🇫💓 :
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
2026-06-22 19:34:43
1
amadou.gomna7
NGOMNA NGAOUI 236🇨🇫 :
✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻
2026-06-23 09:54:07
1
user5286723337000
user5286723337000 :
@🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2026-06-26 08:23:34
1
user721292561880
user721292561880 :
🥰🥰🥰
2026-06-24 20:28:41
1
userwcn66u10xc
ود برنقا :
😳😳😳
2026-06-23 11:35:53
1
ahmat.adam.abdoll
Ahmat adam Abdollay :
🥰🥰🥰
2026-06-22 19:33:49
1
abdelrassoul.maha79
Abdelrassoul Mahamat :
🥰🥰🥰
2026-06-23 11:16:04
1
mazi.abdoulaye
Mazi Abdoulaye :
🥰🥰🥰
2026-06-27 20:29:38
0
To see more videos from user @abdoulaye.dicko800, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.
DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.

About