Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@abdoulaye.dicko800: Réponse à @mahamat.issa806 #RCA
abdoulaye dicko80🇨🇫🇨🇫
Open In TikTok:
Region: TD
Monday 22 June 2026 19:30:30 GMT
21135
2047
139
85
Music
Download
No Watermark .mp4 (
10.57MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
10.57MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
Amado u :
100
2026-06-27 09:14:10
1
Hach Zoubi :
✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🥰💪💪💪💪😁😁😁😁😂😂22222233
2026-06-24 13:59:21
1
adamoumanou :
2026-06-26 20:44:17
1
Amadou Adamou :
Un
2026-06-25 07:33:56
1
mmmmm :
515
2026-06-27 11:19:14
0
abakar mahamat abakar :
machalla machalla foullo
2026-06-23 18:14:56
1
SALE SAMBO 80 :
✌️✌️✌️✌️✌️✌️
2026-06-26 18:03:40
1
الحاج محمد :
✌✌✌✌✌✌
2026-06-25 08:04:10
1
adamau :
beaucoup de courage mes frères je suis fière de vous vivre le peuple peulh ❤️❤️❤️
2026-06-26 13:44:56
1
ismaila petit :
morale les gars
2026-06-27 01:11:38
1
mon,amour 💞🇨🇫💓💞🫶🇨🇫💓 :
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
2026-06-22 19:34:43
1
NGOMNA NGAOUI 236🇨🇫 :
✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻
2026-06-23 09:54:07
1
user5286723337000 :
@🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2026-06-26 08:23:34
1
user721292561880 :
🥰🥰🥰
2026-06-24 20:28:41
1
ود برنقا :
😳😳😳
2026-06-23 11:35:53
1
Ahmat adam Abdollay :
🥰🥰🥰
2026-06-22 19:33:49
1
Abdelrassoul Mahamat :
🥰🥰🥰
2026-06-23 11:16:04
1
Mazi Abdoulaye :
🥰🥰🥰
2026-06-27 20:29:38
0
To see more videos from user @abdoulaye.dicko800, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
جوری ک دیشب دهن بلژیک صاف شد 😂😂😂 #iran #FIFA #ایران #🇮🇷🇮🇷🇮🇷 #فوتبال
ไอเลิฟมายจ๊อบ #อันนาช็อปบึงกาฬ #อันนาช็อป #ละครสั้น
Los Simpson 🏰#fpyシ #thesimpsons #videoviral #entretenimiento #lossimpson
مثنئ السامرائي #المصمم_رامبو #العراق_السعوديه_الاردن_الخليج ابو مازن
DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.
#🥀🥀🥹💔😌🖤🥀
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy