@_anna_zelenska_: КВАШЕНІ ОГІРКИ На 3 літрову баночку треба 80 грамів солі.На дно банки листя хрону ,смородини,вишні в зонтики кропу за ми бажанням.Закладаємо до половини огірки в потім знову листя .Коли до верху доклали огірки додати чилі перець та суху гірчицю порошок.Накрити листком хрону і закрити кришкою,переколотити .Знести в погреб або поставити в холодильник. ВСІМ СМАЧНОГО#квашеніогірки
♥️ Анна Зеленська♥️
Region: UA
Monday 22 June 2026 20:12:43 GMT
Music
Download
Comments
ГАЛИНА :
ВСЕГДА В ОГУРЦИ ЛОЖИТЕ ЛИСТ ДУБА И БУДЕТ ПЕСНЯ
2026-06-23 09:02:44
15
Оля :
Рецепт гарний закривала дуже часто,але зараз підводить сіль,чомусь такі як раніше не виходять.
2026-06-23 04:36:22
11
Анна :
Без кропу зовсім інший смак
2026-06-23 06:26:26
8
Танечка Одесса-мама :
що робити , погрібу нема
2026-06-23 21:09:27
1
Lana71 :
краще корінь хрону,тоді буде супер
2026-06-23 02:57:16
7
alenaa7818 :
это 4 ложки соли это очень много
2026-06-23 20:33:56
0
Світлана :
а кропу що не потрібно ?
2026-06-22 21:07:51
1
Лидия :
Я ще добавляю 3-4 листочки дуба и макушку щіриці.
Смакота!
2026-06-23 09:38:45
4
людмила :
З борошном самі смачніші
2026-06-23 06:22:38
3
Ганна Камінська :
А якщо не має погреба, в квартирі будуть стояти??
2026-06-23 05:05:23
0
user913738615062 Іванівна :
Іще і гірчицю переводь,🤣🤣,корінь хріна і все по порядку зелень,часничок що хочеш!!Це моя думка!🤣🤣🤣💝🤔🤔
2026-06-23 03:19:17
1
lala :
щиро дякую.Я теж стала додавати гірчицю,раніше цього не робила.Єфект класний.👍🥰
2026-06-23 03:49:49
5
galinadoc61 :
І я теж так роблю!З гірчицею стоять до літа!!!
2026-06-24 07:22:57
1
Olga Svoren :
А кріп не даєте?
2026-06-23 14:49:30
1
Надя Мина :
Смачні огірки залиті кип'ячим росолом і в банку 3 листочки дуба,або щириця,ну і звісно прянощі які любите!
2026-06-23 18:20:29
1
Mihaela 🇮🇱🇮🇱🇮🇱 :
сколько соли ?
2026-06-24 06:49:59
0
user2375214051614Натали :
заливать холодной водой?
2026-06-23 07:33:02
1
Наталия В :
дякую
2026-06-23 02:37:43
0
Ірина Углич :
Приблизительно через сколько время они готовы ?
Спасибо
2026-06-23 10:02:04
0
Полякова Мария :
Гірчиці зернами чи меленна?
2026-06-23 10:09:01
0
Тома Добровольская :
дякую
2026-06-23 10:20:20
0
🍀☘️🍀Ліка :
Спасибі за рецепт
2026-06-24 09:40:25
0
ЕЛЬЗА :
якою сілью користуєтесь ?
2026-06-23 13:06:55
0
enotik :
А якщо немає погріба ? то куди спускати ?
2026-06-23 14:47:51
0
Галина :
2026-06-23 03:22:21
0
To see more videos from user @_anna_zelenska_, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.