bo znajomych mamy tylko w telefonie i komputerze......
2026-06-23 06:02:53
11
Archiwum :
Najlepszy sposób na relacje to brak relacji
2026-06-23 05:36:12
7
Ely S-y :
czas internetu nas gubi...
2026-06-23 06:21:14
10
🤘Agnes🇵🇱😉 :
bo większość chce idealnego zycia tego z internetu, idealnych ludzi , nie doceniając tego co juz mamy, ludzi których mamy obok siebie, goni sie za lepszym , za wiecej, bo to co mamy nam nie wystarcza. Trzeba obudzić sie i otworzyc oczy i zyc realnością, tu i teraz bo zycie mija.
2026-06-23 06:22:17
2
222kalin :
Niestety tak jest i nie widzę perspektywy poprawy
2026-06-23 06:40:35
9
annasierociska :
Samotność jest bezpieczna.
2026-06-23 05:39:27
2
Brian Halliwell :
No i nie widze zadnego problemu
2026-06-23 07:39:46
2
mati :
nie za dużo internetu i mediów tylko za dużo takich doświadczeń w życiu w prawdziwym życiu niestety...
2026-06-23 06:03:41
4
diversa :
Kochamy świat virtualny😳😳😳😳
2026-06-23 06:32:08
1
Cezar - NLP i HIPNOZA :
mądre 😟
2026-06-22 21:54:49
1
ManufakturaPorcelanyiSzkła :
ale maja komputery i telwfony tam sie realizuja to jest ich zycie smutne ale prawdziwe
2026-06-23 04:42:04
3
mikee008 🇵🇱 :
Sama prawda, smutna prawda. A mimo kiepskich ostatnich doświadczeń, nadal się nie zamykam. Samotność nie jest „szczęściem”, przynajmniej dla ogromnej większości. A kto myśli inaczej, sam się oszukuje - tylko obudzi się z tych złudzeń za późno. I tak naprawdę chodzi o miłość, taką prawdziwą. Bez niej żadna rodzina, czy relacja nie ma sensu, bo staje się udręką dla obojga, albo po prostu układem. To wtedy również nie ma sensu. Moją definicję miłości kiedyś napisałem ze swoich doświadczeń i nadal wierzę, że jest prawdziwa (podzieliłem się nią w końcu na TT pod wpływem tego, co tu i w życiu oglądam).
2026-06-23 07:15:33
1
👑🖤MJ🖤👑 :
Bo człowiek stracił szybciej na wartości niż samochód
2026-06-23 09:43:17
0
Arek37 :
Prawda
2026-06-23 03:51:35
2
Liliana Pietrusinaka :
Wszystko się wywróciło do góry nogami 🥹
tik tok i FB dyktuje nam jak żyć 🙆
Samotność nie jest dobra ...
Ale człowiek po nie udanych związkach ...boi się ponownie zaangażować ...🤷
2026-06-23 03:37:06
5
lolek.misiewicz :
Bieda ma różne oblicza a praca za minimalną krajową, której jest najwięcej wcale w tym nie pomaga...
2026-06-23 03:44:09
5
Marcena_1 :
Tak jest wszędzie nie tylko w Polsce
2026-06-23 08:44:27
2
paulina suchan :
smutna prawda
2026-06-23 08:47:36
2
ewakarolczak325 :
ŻYJEMY?
2026-06-23 07:11:44
1
꧁𝓟ค𝓾𝔩𝔦ηค꧂ :
Dzisiejsze czasy to jedno wielkie nieporozumienie.. Żyjemy w czasach gdzie ludzie dostają depresji gdzie tam te czasy przeminęły szkoda gadać 😔
2026-06-23 07:02:05
1
Między Oddechami🌲🌿 :
Jakie to straszne ..niestety tak jest
2026-06-23 05:19:26
1
Iwona Strupczewska :
małe zarobki i wyzysk
2026-06-23 04:44:54
1
user1319998429753 :
wszędzie tak jest a do tego jesteśmy biedni
2026-06-23 09:28:29
0
margaret17 :
😳😳😳😳
2026-06-23 07:06:54
1
To see more videos from user @h.u.d.i.ni, please go to the Tikwm
homepage.