@lovekava.kyiv:

LoveKava
LoveKava
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 03:48:47 GMT
20225
396
57
174

Music

Download

Comments

dariussam
Олексій. :
А потім там з'явиться новий МАФ!
2026-06-23 05:44:33
42
ievgensulyma
EvgeniyOlegovich :
незаконна торгівля 💪
2026-06-23 05:29:55
31
kat27101981
Катерина 😜 :
кав'ярня була чудова 🥰 додавала затишку на цій алеї . Повертатися як відвоюєте в суді. буду чекати 🙏🏼
2026-06-23 11:31:08
6
krummedved
Медведь :
Урааа,нарешті
2026-06-23 10:46:45
7
phoenix05385
😇😈Phoenix😇😈✅️ :
Капець, бажаю вам успіхів та перемоги в суді💪💪💪
2026-06-23 11:31:39
5
yurii121212
Yurii :
без неї краще!
2026-06-23 10:56:41
3
mobilsvit
Владимир Евгеньевич :
Бизнес жалко , а вот лари нет
2026-06-23 11:14:08
7
vasiliiorlov3257
Василь :
Бляяя,отличная кофейня была
2026-06-23 11:37:31
3
old89967
Old :
Кому він заважав ?
2026-06-23 12:24:44
1
zhanna_ivakhnenko
💜Жанна💜 :
Була гарна кавʼярня 🥺
2026-06-23 09:16:31
5
user6131525191536
user6131525191536 :
Сочувствую
2026-06-23 12:33:39
1
userxlyj26mbmw
Іванович :
Там сто років був Ларок😁, коли там була кавьярня навіть не помітив😳
2026-06-23 09:56:01
2
user8502370882579
Де,Що :
де це
2026-06-23 11:34:56
0
username12355674q
user4901823810497 :
яка причина демонтажу?
2026-06-23 10:44:16
0
unclmivaha_1989
iceman :
потужна потужність
2026-06-23 09:15:02
0
krummedved
Медведь :
Буде тепер моя кав'ярня там☺️☺️☺️☺️Дякую за клієнтів😂😂😂😂😅😅
2026-06-23 10:47:09
1
user3768800468288
Пупсик Пухнастый :
принципово не купую нічого в ларьках
2026-06-23 11:03:07
4
pavell.smille
Павел Поша :
бизнес жалко, а маф нет надоели они везде
2026-06-23 12:16:05
1
threeepercent
Coffee 3% :
к сожалению малый бизнес уничтожают только как могут 😳
2026-06-23 08:03:06
9
makhyfryvl1
Simson :
У цій країні життя не буде для простих людей.
2026-06-23 06:20:30
6
user4527158180650
Ірина :
ми судилися, виграли суд , але талон на продовження не дали , тому знесли . чому КЛІЧКАНУТИЙ досі у владі ?
2026-06-23 10:58:20
3
mariusik.10
Mari Usik :
Які умови там були для працівника? Руки помити було де? Санвузол був?
2026-06-23 11:16:39
2
firekarlos
firekarlos :
сподіваюсь вам вдасться відсудити кавʼярню та повернути її на своє місце! вчора йшла за еспресо-тоніком, а отримала грусть і тоску від побаченого 😢
2026-06-23 08:32:35
2
vadik199024.1
vadik199024.1 :
Все приходит и уходит, а мы идем вперед, у хороших людей все будет хорошо, а плохие ответят перед законом кармы
2026-06-23 05:56:21
3
user9849506241505
Лачин Искендеров :
вы очень удобно стояли, я всегда заходил в ваш киоск. для людей это было очень удобно! а власть всё делает против народа!
2026-06-23 09:22:46
3
To see more videos from user @lovekava.kyiv, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About