@thengiuoi: Chân váy chấm bi lệch #thoitrang #thoitrangnu #chanvay #chanvayxinh #chambi

Theng Theng
Theng Theng
Open In TikTok:
Region: VN
Tuesday 23 June 2026 04:52:54 GMT
1047
5
0
3

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @thengiuoi, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

#вищетарасівка🇺🇦 #село#війна ❗️❗️ 600 людей приречені на виживання. Вищетарасівка Нікопольського району наближається до гуманітарної катастрофи.  Ми звертаємося до всіх, хто ще здатен вплинути на цю ситуацію.  Люди виживають під цілодобовими обстрілами без електрики, без води, без мобільного зв'язку та інтернету. З кожним днем умови стають дедалі страшнішими. Перестала працювати місцева пекарня і люди залишилися без хліба. Швидку допомогу викликати неможливо. Ліки привезти нікому. Більшість служб просто бояться заїжджати до села через постійні атаки російських дронів. Продукти майже не завозять. Те, що ще можна знайти, продається за захмарними цінами. Але найстрашніше, у селі більше немає води. Після знищення насосної станції воду підвозили рятувальники. Потім російські безпілотники розбили автомобіль, який її доставляв. Тепер знищено й станцію очищення води.  Померлі лежать в будинках, бо їх не можуть а ні вивезти, ані поховати. Горять будинки. Гасити їх нічим. Сьогодні згорає покинута оселя, завтра - будинок тих, хто ще не зміг виїхати.  Люди місяцями телефонують, пишуть, звертаються в усі можливі інстанції. Але складається враження, що їх просто перестали бачити. У Вищетарасівці залишилися переважно літні, маломобільні люди. Вони не можуть просто сісти в машину і виїхати. У багатьох немає ні грошей, ні родичів, ні іншого житла. ❗️Люди можуть почати масово помирати від спраги, хвороб чи пожеж! Просимо обласну владу, державні служби, гуманітарні організації та всіх, хто може допомогти, негайно звернути увагу на Вищетарасівку.
#вищетарасівка🇺🇦 #село#війна ❗️❗️ 600 людей приречені на виживання. Вищетарасівка Нікопольського району наближається до гуманітарної катастрофи.  Ми звертаємося до всіх, хто ще здатен вплинути на цю ситуацію.  Люди виживають під цілодобовими обстрілами без електрики, без води, без мобільного зв'язку та інтернету. З кожним днем умови стають дедалі страшнішими. Перестала працювати місцева пекарня і люди залишилися без хліба. Швидку допомогу викликати неможливо. Ліки привезти нікому. Більшість служб просто бояться заїжджати до села через постійні атаки російських дронів. Продукти майже не завозять. Те, що ще можна знайти, продається за захмарними цінами. Але найстрашніше, у селі більше немає води. Після знищення насосної станції воду підвозили рятувальники. Потім російські безпілотники розбили автомобіль, який її доставляв. Тепер знищено й станцію очищення води.  Померлі лежать в будинках, бо їх не можуть а ні вивезти, ані поховати. Горять будинки. Гасити їх нічим. Сьогодні згорає покинута оселя, завтра - будинок тих, хто ще не зміг виїхати.  Люди місяцями телефонують, пишуть, звертаються в усі можливі інстанції. Але складається враження, що їх просто перестали бачити. У Вищетарасівці залишилися переважно літні, маломобільні люди. Вони не можуть просто сісти в машину і виїхати. У багатьох немає ні грошей, ні родичів, ні іншого житла. ❗️Люди можуть почати масово помирати від спраги, хвороб чи пожеж! Просимо обласну владу, державні служби, гуманітарні організації та всіх, хто може допомогти, негайно звернути увагу на Вищетарасівку.

About