@margaritademchenko1993: #Денні #Життявідьми

Конотопська Відьма 🧹
Конотопська Відьма 🧹
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 06:09:23 GMT
131942
1400
526
119

Music

Download

Comments

_llloboda_
о, Лобода! :
Їду з 16 про в маршрутці, їду на роботу 🫪 і купую один телефон, який норм прослуже багато років, а не мінятиму андроїди кожен рік 😂
2026-06-25 11:12:50
44
user2393985240674
Мое имя Никитосссссссссссс :
Господи когда вы поймете что apple это не статус а качество
2026-06-25 08:43:26
236
ph1lyp
ph1lyp :
Що за логіка? Телефон за 1000$ і машина за 10000$. Якщо у мене є тисяча на телефон, це не означає що є 10 на машину.
2026-06-25 11:32:48
25
alex.cage
Alex Cage :
ти їдеш за 10к без кредиту а ті що з айфоном 17 в кредиті
2026-06-25 08:43:27
90
rowdy_2301
Rowdy_23 :
Є ще люди які вважають айфон статусним?)
2026-06-25 08:38:20
63
_viktoriia_englab
_viktoriia_englab :
Я їду в автобусі/тролейбусі з айфоном і мене не колише,які телефони в інших людей і чому вони не їздять на теслах
2026-06-25 07:43:33
56
user4234000457990
Денис Недашківський :
а як така ідея ну айфон типу нормальний в роботі,а автобус економія від купівлі бензину,..І можна ці кошти потратити на відпустку кудись...що скажете?
2026-06-25 05:35:13
38
olena_anatolyevna
Олена Анатоліївна :
Ну по типу айфон це просто телефон
2026-06-25 07:45:04
38
andrii.exe
Andrii.exe :
некоторые думают что телефон это предмет роскоши 😢
2026-06-25 11:23:05
14
lesya_lesya_08
lesya_lesya :
Айфон вже давно не про статус, зараз у кожного другого айфон, якщо є можливість купити чому ні? Або якщо є айфон обовʼязково треба їздити на такій 🤟 машині, маячня.
2026-06-25 09:30:04
19
annakorinna
Анна Корінна :
А айфон - це про статус і престиж?) звичайний засіб звʼязку
2026-06-25 11:19:44
5
lolpavuea0d
Христина :
У людей є робота яка потребує айфон.
2026-06-25 11:21:40
6
mikki_068
Мікі :
Просто люди з айфон,не звертають увагу,який у кого телефон 🤣
2026-06-25 10:39:17
7
p.o.m760
P.O.M. :
а где взаимосвязь между автобусом и айфоном 17???? Или если ти с айфоном то нужно на своей машине ехать???😂
2026-06-23 07:59:55
57
jw.rm
Пивас :
айфон стоит 80к это самый топовый максимум, ты предлагаешь за эти деньги взять машину? Назови мне машину за 80 к
2026-06-25 09:25:32
9
inna_inina4
Inna_inna :
Ну у меня айфон без кредита, только что ехала в трамвае . Что дальше? Надо было проехать пару остановок, чтоб пешком не идти.
2026-06-25 11:24:04
6
smartesttravelguide
Smart Travel Guide :
Вы не понимаете, это статус. Да, в маршрутке, да, в кредит на год. Но, СТАТУС. 😂
2026-06-23 07:54:37
8
includebogdan
Локи! :
Статус связывается с телефоном????😂😂😂😂
2026-06-23 16:49:32
18
skdidhdb
Oleg :
Ви дійсно не розумієте, це ПРОСТО телефон хто за яку суму може/хоче то і купують
2026-06-25 06:37:00
21
maksspowerr
maksspowerr :
..а в мене Моторолла за 3500 грн. зате я ганяю на Мерсі, а не в автобусі...
2026-06-23 07:40:05
6
tsapurateti
Tania :
в мене телефон , куплений за 4000 і я на машині . Якщо статус це тільки телефон за великі гроші , то напевно я не так думаю .
2026-06-25 04:53:14
17
yevgeniyrushchak
Пользователь628 :
у мене самий дешевий андроїд за пару тис і я вже років 7 не користувався громадським транспортом 😁
2026-06-25 07:51:58
19
user1.4.8.33.69
×Ƈa山ӄo× :
айфон давно уже не роскошь
2026-06-25 08:48:25
9
tetiana2533
Tetiana :
Я колись теж вважала що то понти, поки не побачила які фотки можна отримати)
2026-06-25 05:42:10
7
klimk777
klim :
в мене андроїд за 30 тисяч і я їзджу на нісані 2019 року
2026-06-25 13:07:00
0
To see more videos from user @margaritademchenko1993, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About